KSW

Zaskakujące słowa Mameda! Nie zawalczy z Pudzianowskim? „Nie wiem, jak miałoby to wyglądać. Raczej nie zawalczymy”

Wygląda na to, że nie zobaczymy kolejnego pojedynku dwóch legend KSW. Mamed Khalidov zabrał głos w sprawie starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov

Były strongman na ostatniej gali KSW 70 zmierzył się z Michałem Materlą. Fighter ze Szczecina zadebiutował w wadze ciężkiej i był wielkim faworytem, jednak w klatce nie miał odpowiedzi na potężne ciosy rywala. Pudzianowskiemu wystarczyły niecałe 2 minuty na brutalne znokautowanie byłego mistrza KSW.

Po walce do klatki wszedł Mamed, który również jest uważany za legendę polskiego MMA. O ich zestawieniu mówiło się od dłuższego czasu. Teraz fighterzy podali sobie ręce i oficjalnie umówili się na pojedynek.

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć takie zestawienie, jednak się okazuje, prawdopodobnie nigdy do niego nie dojdzie, co w jednym z wywiadów przekazał sam Mamed.

Mamed o walce z Mariuszem Pudzianowskim

W ostatnim wywiadzie dla Centrum Medycznego MML Khalidov został zapytany o to, czy rzeczywiście dojdzie do walki. Wyjaśnił, dlaczego wszedł do klatki i dodał, że raczej kibice nie zobaczą takiego zestawienia.

– Zawsze mówiłem, że takie zestawienie z prawdziwym sportowcem jest dla mnie wyzwaniem, ale na dzień dzisiejszy, jak by to miało wyglądać, to nie mam pojęcia, bo tam dużo rzeczy jest, które raczej nie możemy skleić, więc… Szczegółów nie chcę mówić, ale ciężko byłoby to zrealizować na tę chwilę. Nie wiem, jak miałoby to wyglądać.

Następnie dodał, że chciałby stanąć do rewanżu z Roberto Soldiciem, jednak nie wiadomo, jak potoczy się dalsza kariera podwójnego mistrza KSW. Mamed zapytany o to, czy po ewentualnym starciu z „RoboCopem” zawalczyłby z Pudzianowski, przyznał:

Sprawdź!  "To jest dwóch największych tchórzy w historii polskiego MMA" - Michał Kita o Grabowskim i Bedorfie

– Raczej wątpię. Wyraziliśmy tę chęć, ale tam parę rzeczy jest, których raczej nie przeskoczymy. Tyle. Raczej nie zawalczymy, więc ten temat chyba raczej odstawiamy na bok, jeżeli chodzi o Mariusza.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.