FAME MMA

(VIDEO) Irański Hulk w FAME? Włodarze zmienili zdanie po spotkaniu na żywo! „Jak go zobaczyliśmy, to prawie spadliśmy z krzesła. Jest po prostu…”

W 2020 roku głośno było o potencjalnym angażu „Irańskiego Hulka” w organizacji FAME. Teraz jeden z włodarzy opowiedział, jak wyglądało spotkanie z nim na żywo.

Sajad Gharibi zyskał ogromną rozpoznawalność na całym świecie za sprawą zdjęć i nagrań, jakie publikował w sieci. Na Instagramie obserwuje go blisko milion osób, chociaż liczba ta była jeszcze większa, aż do momentu, gdy stoczył pierwszy pojedynek.

Gola o spotkaniu z „Irańskim Hulkiem”

Sporo mówiło się o tym, że Gharibi ma zawalczyć w federacji FAME. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, a temat ucichł. „Irański Hulk” podpisał m.in. kontrakt na walkę w BKFC, czy miał zmierzyć się z Martynem Fordem z Wielkiej Brytanii.

Kiedy jednak doszło do ich pierwszego spotkania, wyszło na jaw, że w rzeczywistości Gharibi wygląda całkowicie inaczej niż na Instagramie. Ford był znacznie większy od przeciwnika i bez problemu posłał go jednym pchnięciem na ziemię, a do walki ostatecznie nie doszło.

Stoczył on inny pojedynek z Djumanovem Almatem Bakhytovichem. Występ Gharibiego był ogromną kompromitacją. „Irański Hulk” nie zrobił na nikim wrażenia ani swoimi warunkami fizycznymi, ani umiejętnościami, których nie posiada. Okazał się oszustem, stracił wielu fanów na całym świecie oraz zainteresowanie promotorów i organizacji.

Sprawdź!  Boxdel chce zmierzyć się z Paluchem! "Nie mam za dużo wrogów. Chciałbym zawalczyć z Paluchem, bo po prostu..."

Po wczorajszej konferencji w rozmowie z fansportu.pl również włodarz FAME Wojciech Gola opowiedział o spotkaniu z „Irańskim Hulkiem” na żywo. Po tym, co zobaczył, nie było możliwości, żeby nawiązać współpracę z Gharibim:

– On wygląda jak grubas mały. To jest taki Boxdel rok temu niższy o 5 cm i cięższy o 30 kg. On się nie umie w ogóle bić. To jest mistyfikacja i fotomontaż. Ja pojechałem do Iranu z Rafałem. Jak go zobaczyliśmy, to z krzesła prawie spadliśmy. Coś tam później myśleliśmy, a może jednak jest duży, na filmie fajnie wygląda, może go wziąć. Przeanalizowaliśmy to i gość jest po prostu grubasem.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Jacek Murański wyrzucony z klubu? "Wielki Bu" i Alan wyjaśniają: "Został pogoniony. Nie wiem, gdzie teraz będzie trenował"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.