Clout MMA

Załęckiego oskarża Wielkiego Bu o oszustwo! „Gdzie trafiały pieniądze z fundacji?” [WIDEO]

Oświadczenie Denisa Załęckiego po raz kolejny wywołało duże zamieszanie. Freak fighter w mocnych słowach wypowiedział się na temat ostatniego rywala.

Po porażce z „Wielkim Bu” zawodnik z Torunia zapowiedział, że czeka go dłuższa przerwa, gdyż musi wszystko sobie poukładać w głowie. Po niecałym miesiącu postanowił przerwać milczenie i zapowiedział mocny powrót. Przekazał, że pracuje z psychologiem sportowym, który już teraz miał mu bardzo pomóc.

Uderzył m.in. w Mateusza Kubiszyna oraz Normana Parke, ale przede wszystkim skupił się na „Wielkim Bu”, z którym przegrał na Clout MMA 3. Oświadczył, że chce z nim rewanżu, najlepiej w małej klatce i na gołe pięści, aby starcie było jak najbrutalniejsze.

Co więcej, poruszył także tematy poza sportowe. Zarzucił Patrykowi Masiakowi, że ten zdradził kibiców Lechii Gdańsk! W oświadczeniu opisał historię, jak przed walką chuligani chcieli przyjechać do restauracji, w której zamierzał zjeść Załęcki, jednak dostał ostrzeżenie i nie doszło do konfrontacji.

Ponadto oskarżył „Wielkiego Bu” o to, że poprzez fundację oszukiwał potrzebujące osoby. Twierdzi, że część pieniędzy miała trafiać prosto do kieszeni freak fightera. Więcej szczegółów znajdziesz w nagraniu poniżej:

Sprawdź!  PPV High League 3 - gdzie oglądać, kto walczy? Transmisja w TV, karta walk. Kiedy, CENA PPV High League 3?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.