Clout MMA

Załęcki chce rewanżu z Don Diego! Zamierza odegrać się na Kubiszynie! [WIDEO]

Denis Załęcki nie zamierza jednak robić sobie przerwy i chce jak najszybciej wrócić do klatki. Rzucił już wyzwanie Mateuszowi Kubiszynowi.

Po ostatniej porażce na Clout MMA 3 „Bad Boy” zapowiedział, że potrzebuje co najmniej półrocznej przerwy i pomocy psychologa sportowego. Teraz jednak oświadczył, że chce szybko wrócić do klatki i potrzebuje jedynie krótkich przygotowań do kolejnej walki.

W następnym starciu chciałby ponownie zmierzyć się z „Don Diego”. Panowie po raz pierwszy zawalczyli na gali High League 3, a po decyzji sędziowskiej wygrał Kubiszyn. Tym razem Załęcki jest przekonany, że zwycięży. Zamierza odegrać się na byłym rywalu za to, że ten wyśmiewa go w social mediach i wbija szpilki:

– Przypomnij sobie naszą walkę. Sam powiedziałeś, że była wyrównana. Przypomnij sobie, kto jak wyglądał, kto rzygał pod siebie. No ty, nie ja. Rozpocząłem pracę z psychologiem sportowym i jestem tak podniesiony na duchu, że moje życie będzie składać się wyłącznie z treningów.

– Teraz za te wszystkie obrazy i śmianie się ze mnie pokaże ci. Zróbmy rewanż w MMA, jak masz jaja. Ja potrzebuję chwili, zróbmy to jak najszybciej. Wiedz, że po tobie przejdę!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.