FAME MMA

Natan Marcoń zmierzy się z Piotrem Szeligą na FAME 20! Takiej walki jeszcze nie było!

Organizacja FAME wysłuchała swoich kibiców i doprowadziła do pojedynku Natana Marconia z Piotrem Szeligą! Starcie odbędzie się jednak na nietypowych zasadach.

Kiedy federacja ujawniła kartę walk jubileuszowej gali FAME 20, fani natychmiast zaczęli dopytywać, co ze wspomnianym zestawieniem. Panowie mają bowiem ogromny konflikt i sam Natan zapowiedział, że dojdzie do takiego pojedynku.

Jak ujawnił Szeliga, jego rywal niestety nie chciał zgodzić się na żadną formułę. Zaproponował nawet, by Marcoń wziął dwóch innych freak fighterów i wyszedł do walki 3vs1. Ostatecznie w końcu udało się dogadać, a wybór padł na niestandardowe zasady.

Formuła to boks w małych rękawicach, ale „Szeli” będzie walczył tylko jedną ręką! Druga będzie unieruchomiona tak, aby mógł wyłącznie się nią bronić, podnosząc do gardy. Nie będzie miał możliwości wyprowadzania ciosów.

Nowe zestawienie federacja potwierdziła przed wczorajszym programem Face to face. FAME MMA przekazało, że jest to pierwsza z ukrytych walk, co oznacza, iż na kibiców cały czas czekają kolejne niespodzianki:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.