Boks

Youtuber Jake Paul znokautował jednym ciosem Bena Askrena! Były mistrz Bellatora ośmieszony! [WIDEO]

Dzisiejszej nocy doszło do pojedynku bokserskiego, w którym youtuber Jake Paul, zawalczył z byłym mistrzem Bellator MMA i One Championship – Benem Askrenem. Dana White stawiał milion dolarów na zwycięstwo zawodnika MMA i jego stan konta może być o milion dolarów mniejszy, ponieważ youtuber jednym ciosem powalił Askrena na deski.

Niespełna dwie minuty trwał pojedynek w formule bokserskiej pomiędzy Jake’iem Paulem i Benem Askrenem. Youtuber od początku walki punktował lewą ręką, jednak Askren zdecydował się skontrować prawym sierpem, który trafił celu. Po chwili, Askren postanowił sklinczować, a po rozerwaniu Paul wyprowadził akcję krótki lewy – prawy cep, którym od razu sprawdził jak 'kapitalną’ gardą dysponuje były zapaśnik. Askren padł na deski po chwili wstając, jednak sędzia postanowił nie dopuszczać go do dalszej walki.

Dla youtubera była to trzecia wygrana. Amerykanin liczy na kolejne pojedynki z najlepszymi pięściarzami na świecie. Askren zdaniem bukmacherów był w tym pojedynku underdogiem, więc przegrana nie powinna nikogo dziwić, jednak trzeba przyznać, że dla wielu samo skończenie pojedynku jest mocno szokujące.

Sprawdź!  Doniesienia: Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Ben Askren na swoim twitterze napisał tylko „PRZEPRASZAM ŚWIAT”.

Źrodło: Twitter

REAKCJE ŚWIATA MMA NA PORAŻKĘ:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *