Reprezentanci poznańskiego klubu Czerwony Smok za pośrednictwem social mediów pochwalili się czarnymi pasami w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Mateusz Gamrot wspomina, jak to wszystko się zaczęło.
Mateusz Gamrot to najlepszy polski zawodnik w kategorii lekkiej. Fighter w całej karierze stoczył 21 pojedynków, a jego bilans to 19-1, 1 NC. Gamer ma na swoim koncie dwa mistrzowskie pasy KSW w kategorii lekkiej i piórkowej. Aktualnie walczy w największej organizacji MMA na świecie i po trzech pojedynkach jego bilans to 2 zwycięstwa przed czasem i jedna porażka po kontrowersyjnej decyzji sędziów.
Natomiast Borys Mańkowski to były mistrz KSW w kategorii półśredniej z rekordem 22-8-1. Aktualnie fighter z Poznania ma za sobą serię trzech zwycięstw. W ostatnich pojedynkach pokonał Vaso Bakocevicia, Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego.
MATEUSZ GAMROT I BORYS MAŃKOWSKI Z CZARNYMI PASAMI W BJJ:
Jak wspomina na swoim Instagramie Mateusz Gamrot, jego przygoda z Brazylijskim Jiu-Jitsu rozpoczęła się od treningu właśnie z Borysem Mańkowskim:
– 10 lat ciężkiej pracy na macie, niezliczone starty na zawodach w BJJ, ADCC doprowadziły mnie do tego miejsca! Niesamowite wyrazy dumy i uznania dla Przemo Gnata i wręczenie nam czarnego pasa w BJJ! Serdecznie dziękuję Trenerze! Moja przygoda z BJJ zaczęła się od spotkania z Borysem na macie, więc tym bardziej jestem dumny, że razem zastał nas ten zaszczyt i cała droga trwała z nim!
Dziękuję wszystkim, którzy spędzili ze mną każdą minutę na macie i ukształtowali mnie jako zawodnika takiego, którym teraz jestem! Dumnie będę reprezentował!
Źródło: Instagram
- Wojsław Rysiewski wskazał kolejnego rywala Bartosińskiego. Po KSW 119 dyskusja trwa w najlepsze
- Pudzian zaczepił Marconia. Natan odpowiada: Po co ciągle grasz w te gierki?
- XTB KSW 119: Patryk Kaczmarczyk wygrał w Radomiu! Mistrz wagi piórkowej poddał Brichtę
- XTB KSW 119: Wrzosek odklepał duszenie klatką piersiową. Vojcak bliżej rewanżu z De Friesem
- XTB KSW 119: Daniel Rutkowski zwyciężył z Tarchilą w Radomiu



