FAME MMA

Szef GROMDY przeciwny walkom Masy i Oświecińskiego! „Przez takiego straciłem ułamek życia” [WIDEO]

Mariusz Grabowski pojawił się w studio Fansportu TV, gdzie wypowiedział się o planowanych we freak fightach walkach Tomasza Oświecińskiego i Jarosława „Masy” Sokołowskiego.

W ostatnim czasie doszło do kilku głośnych ogłoszeń. Przede wszystkim jeszcze w tym roku ma dojść do pojedynku Jarosława „Masy” Sokołowskiego z Jackiem Murańskim. Pewnym jest zaś, że na FAME 21 zawalczy Tomasz Oświeciński. Obaj mają za sobą przeszłość gangsterską, a obecnie udzielają się jako przykładni obywatele.

Grabowski ostro o Oświecińskim i Masie

Na temat obu w mocnych słowach wypowiedział się szef GROMDY. Pan Mariusz Grabowski w rozmowie z Fansportu TV przyznał, że dla Oświecińskiego nie powinno być miejsca w sportach walki.

– Ktoś mi ostatnio mówił, że ten gość śmiał stanąć i powiedzieć, że „jeśli ktoś znajdzie papiery na niego, że jest 60-tką, to on oddaje całą gażę”. Wiadomo, to jest zwykły gość, który sprzedał swoich kolegów. Wtedy tych dokumentów nikt mu nie wystawiał, on powiedział to co wiedział i tyle. Myślę, że ten zawodnik, w sportach walki, nie powinien mieć racji bytu.

– Ja jestem załamany… jak dobrze wiecie, ktoś w pewnym momencie chciał mi jakąś tam łatkę doczepić. Powiem tak: jeśli dziś mamy wystawiać takich gości, to aż mnie buzuje. Nie ukrywam, że ja właśnie odcierpiałem za takiego 60-tkę i koronnego, straciłem ułamek życia.

Jeśli zaś chodzi o „Masę”, Grabowski uważa, że ten nie powinien się wychylać. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wielokrotne kłamstwa, pomawianie i fakt, że nigdy nie zerwał z przestępczą działalnością. Na koniec podkreślił, że jest przeciwny zarówno jego walce z Murańskim, jak i starciu Oświecińskiego Ciosem.

Sprawdź!  Szeliga chciał złożyć zeznania? Denis komentuje aferę na FAME 16! "Wiem, że chciał zeznawać! Nie poszedł, bo od rana do wieczora wydzwaniałem po całej Polsce"

Całą wypowiedź Mariusza Grabowskiego znajdziesz – TUTAJ

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.