Hitowe starcie z udziałem Polaków coraz bliżej! Wymowny wpis Szpilki!
Wszystko wskazuje na to, że walka Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) zbliża się wielkimi krokami. 31-latek w swoich mediach społecznościowych poinformował, że z niecierpliwością czeka na datę pojedynku.
Taka postawa byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa WBC jest czymś nowym. Artur Szpilka wcześniej nie chciał zgodzić się na walkę ze względów finansowych. Teraz sprawa wydaje się być przesądzona, o czym świadczy wpis pięściarza na twitterze.
Ewentualna konfrontacja Szpilki z Łukaszem Różańskim, będzie kończyła długoletnią współpracę boksera urodzonego w Wieliczce z Andrzejem Wasilewskim. Po najbliższej gali z udziałem zawodnika, drogi obu Panów się rozejdą.
Starcie polskich bokserów będzie miało najprawdopodobniej dodatkową stawkę. Wszytko wskazuje na to, że zawodnicy, którzy sklasyfikowani są w czołowej „10” rankingu World Boxing Council, będą walczyć o pas WBC International w dywizji bridgerweight
Gala miałaby odbyć się w kwietniu w Rzeszowie z transmisją w systemie PPV.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
- Wojsław Rysiewski wskazał kolejnego rywala Bartosińskiego. Po KSW 119 dyskusja trwa w najlepsze
- Pudzian zaczepił Marconia. Natan odpowiada: Po co ciągle grasz w te gierki?
- XTB KSW 119: Patryk Kaczmarczyk wygrał w Radomiu! Mistrz wagi piórkowej poddał Brichtę
- XTB KSW 119: Wrzosek odklepał duszenie klatką piersiową. Vojcak bliżej rewanżu z De Friesem
- XTB KSW 119: Daniel Rutkowski zwyciężył z Tarchilą w Radomiu



