Boks

Dymy między teamami Usyka i Fury’ego! Ojciec „Króla Cyganów” we krwi! (VIDEO)

Emocje przed galą Fury vs. Usyk sięgają zenitu i udzielają się obu teamom. Dziś doszło do konfrontacji, po której ojciec „Króla Cyganów”, John Fury, skończył zakrwawiony!

W najbliższą sobotę 18 maja poznamy pierwszego od 25 lat niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Pojedynek Tysona Fury’ego z Ołeksandrem Usykiem rozpala wielu kibiców. Do starcia dojdzie w Kingdom Arenie w Rijadzie.


Walkę Tyson Fury vs Oleksandr Usyk, oraz najważniejsze pojedynki wydarzenia, możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy mogą odebrać 30 zł całkowicie za darmo po rejestracji i depozycie. Do tego dochodzi też 3X zakład do 100 zł bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Fury vs. Usyk

TYPKURSYBUKMACHER
Tyson Fury2.00Fortuna
Ołeksandr Usyk1.95Fortuna

Dziś w Hilton Hotel doszło do spotkania teamów Usyka i Fury’ego. Ekipy czekały na spotkania z dziennikarzami, a będący w dobrym humorze John Fury postanowił skonfrontować się z jednym z, najprawdopodobniej, trenerów ukraińskiego pięściarza.

Sprawdź!  Tyson Fury nazywa walkę z Ngannou "łatwą robotą", mistrz kategorii ciężkiej UFC odpowiada.

Od słowa do słowa atmosfera zdecydowanie zgęstniała, a do ojca „Króla Cyganów” podszedł inny członek teamu Usyka. Otrzymał on uderzenie z główki, po którym na twarzy leciwego Brytyjczyka pojawiła się krew.

Tyson akurat w tym momencie znajdował się w innym pomieszczeniu. Na widok ojca zareagował troskliwym pytaniem: „Co ci się stało w głowę, głupiutka p…zdo?” Ten chwilę później z rękoma w górze obwieścił: „Rozpoczęło się największe show na ziemi! Cieszcie się, o to w tym chodzi!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.