Wotore

Wrzosek po wygranej walce na gołe pięści: „Te ciosy głową, ku*wa. Nie spodziewałem się, że są tak destrukcyjne”

Za nami gala WOTORE 5, podczas której w walkach na gołe pięści zadebiutował były mistrz KSW Marcin Wrzosek. Zdradził, że to nie koniec jego przygody z tą formułą.

Podczas wczorajszej gali doszło do krwawego turnieju oraz dodatkowych superfightów. Na kolejnej edycji w wielkim finale Bartosz „Ufol” Kwiatkowski zmierzy się z Hiszpanem Raulem Joshuą Stirem. Natomiast w starciu o 50 tysięcy złotych Dominik Owsiany po krwawej walce rozbił Jakuba Ozgę.

W main evencie wydarzenia w nowej formule zadebiutował „Polish Zombie”, który zmierzył się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Polak przed galą zapowiedział, że rywal zostanie zniszczony i dotrzymał słowa. Błyskawicznie rozprawił się z przeciwnikiem z Czarnogóry.

Krótko po rozpoczęciu walki sprowadził przeciwnika do parteru i tam zasypał go potężnymi ciosami. Na zmianę uderzał głową i łokciem tak długo, aż sędzia przerwał pojedynek.

Marcin Wrzosek po wygranej na WOTORE 5

Debiutant po zwycięstwie udzielił wywiadu dziennikarzom, w którym przyznał, że nie zamierzał się oszczędzać i był gotowy na krwawy pojedynek. Zdradził również, że trenował uderzenia głową, jednak nie był świadomy, że są one aż tak mocne.

Sprawdź!  Gdzie oglądać Wotore 5? Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo Wotore 5

– Jak wyobrażałem sobie kolejne 2h po gali, to widziałem siebie na izbie przyjęć. Wiedziałem, że w gołych rękach te ciosy ważą, ale jak się rozgrzewaliśmy, biłem w te tarcze, mówię kurcze to tak samo, jak w rękawicach do MMA. Cieszę się, że jestem równie piękny wychodząc, jak wchodząc. Ale byłem gotowy na wszystko, że krew się będzie lała, podbite oczy. Byłem gotowy się rozj**ać na maksa na tej gali.

– Ten pierwszy cios z główki albo łokciem, już nie pamiętam. Było widać, że jego oczy poruszyły się po całej arenie, naruszyło go to. Te ciosy z głowy, kur*a mać. Trenowaliśmy tego dużo, ale nie spodziewałem się, że to jest tak destrukcyjne. Uderzając w jego dłoń, on się zasłaniał dłonią, to czułem, jakby jej tam nie było. Ch*j nie osłona.

Źródło: YouTube MMA-Bądź na bieżąco

Sprawdź!  Bartosz Batra zapowiada mocną walkę w stójce na WOTORE 5: "Ja nie będę się wygłupiał w jakieś tarzanie. Ja chcę się bić"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.