PRIME SHOW MMA

Wrzosek po ogłoszeniu walki z Arabem: „Poleje się krew… Potem idę po całą resztę!”

Marcin Wrzosek za pośrednictwem Instagrama skomentował nadchodzący pojedynek, w którym zadebiutuje w kolejnej freakowej federacji.

„Polish Zombie” to były mistrz KSW, który zdecydował na walkę bokserską z Kasjuszem Życińskim. Do pojedynku doszło na gali FAME, a szefowie KSW oświadczyli, że jeśli poniesie porażkę, zostanie zwolniony. Tak też się stało. Przegrał z freak fighterem na punkty, a Maciej Kawulski dotrzymał słowa.

Wrzosek komentuje zestawienie z „Arabem”

Wrzosek nie powrócił jednak do zawodowych walk MMA. Spróbował swoich sił na WOTORE, a teraz podpisał kontrakt z kolejną federacją freakową. Już 9 lipca zadebiutuje w Prime Show MMA i zmierzy się ze znacznie mniej doświadczonym „Arabem”.

„Polish Zombie” już jakiś czas temu zapowiedział, że przychodzi do kolejnej organizacji, bo zależy mu tylko na jednym, czyli rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Być może dojdzie również do drugiej walki z Normanem Parke, który także podpisał kontrakt z Prime Show MMA.

Za pośrednictwem Instagrama Wrzosek skomentował nadchodzącą walkę i wyjaśnił, że najpierw rozprawi się z pierwszym rywalem, a następnie idzie po całą resztę:

– 9 lipca poleje się krew „Araba”… Potem idę po całą resztę!!!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Michał Cichy wygrywa przegraną walkę? Wielka niespodzianka w starciu z Adrianem Ciosem!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.