GROMDA

Tyburski po walce Remiego na gali GROMDA: „Jest mi przykro od samego patrzenia. Życzę ci zdrowego rozsądku”

Za nami gala GROMDA 9, podczas której doszło do wielu krwawych i emocjonujących pojedynków na gołe pięści. Starcie, o którym było najgłośniej, to bez wątpienia debiut „Remiego”.

Podczas minionej edycji zobaczyliśmy turniej, trzy superfighty oraz wielki finał i walkę o mistrzowski pas. O tytuł GROMDY „Balboa” zmierzył się z zawodnikiem z Wielkiej Brytanii, który po potężnych ciosach Polaka, nie chciał kontynuować walki.

Jeśli chodzi o turniej, tym razem zwyciężył „Reksio”, który w finale brutalnie rozbił „Armana”. Natomiast w pojedynku o 100 tysięcy złotych „Goat” zmierzył się z „Mario”. W walce nie brakowało potężnych wymian i ostatecznie Parobiec nie bez problemów, ale znokautował swojego rywala.

Paweł Tyburski po gali GROMDA 9

Jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków było brutalnie starcie Remigiusza „Remiego” Gruchały, który w debiucie zmierzył się z Piotrem „Diabełkiem” Czajką. Zawodnicy nie kalkulowali i od początku do końca oglądaliśmy mocne wymiany. Krwawa rzeźnia zakończyła się w 2 rundzie zwycięstwem „Remiego”, gdyż rywal nie był w stanie dalej walczyć.

Głos po gali GROMDA 9 zabrał Paweł Tyburski. Freak fighter za pośrednictwem swoich social mediów odniósł się bezpośrednio do brutalnego pojedynku „Remiego”, po którym zawodnik był bardzo mocno porozbijany.

Sprawdź!  GROMDA 12 - Wyniki na żywo. Kto wygrał?

Nie krytykuję tego, ale jest mi przykro od samego patrzenia. Nigdy nie wziąłbym walki na gołe pięści. Chłopaku, życzę tobie zdrowia i sukcesów, ale też zdrowego rozsądku. Ja rozumiem, że wojownicy. Ja rozumiem, że każdy próbuje się wybić, jak tylko może, ale nie zrozumiem, że robią to kosztem zdrowia – napisał freak fighter.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.