KSW

Wrzosek o walce Pudzianowski vs Szpilka: „Dla KSW tak byłoby o wiele lepiej, ale gdybym miał stawiać dom, postawiłbym na…”

Marcin Wrzosek wytypował hitowy pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Arturem Szpilką. Wskazał zwycięstwo jednego zawodnika, jednak nie ukrywa, że kibicuje rywalowi.

Znamy już dwa zestawienia, do których dojdzie podczas gali Colosseum II na Stadionie Narodowym. Marian Ziółkowski przystąpi do kolejnej obrony tytułu wagi lekkiej i zmierzy się z Salahdinem Parnassem. Zobaczymy również konfrontację byłego strongmana i zawodnika, który przeszedł do MMA z boksu.

Wrzosek typuje Pudzianowski vs Szpilka

O pojedynku „Szpili” z Pudzianowskim mówiło się od kilku miesięcy. Zaraz po ostatniej porażce „Dominatora” z Mamedem Khalidovem pojawił się pomysł na takie zestawienie. W styczniu Artur miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak doznał kontuzji i finalnie plany na to starcie zostały porzucone, na rzecz innych pojedynków.

Już kilka osób ze środowiska MMA wytypowało głośną walkę. Niemal wszyscy byli przekonani, że gdy Pudzianowski sprowadzi do parteru, to nie wypuści zwycięstwa z rąk i rozbije Szpilkę. Natomiast jeśli pięściarz trafi ciosami jako pierwszy, może znokautować byłego strongmana.

Głos zabrał również Marcin Wrzosek, który rozmawiał z MMA-Bądź na bieżąco. Przyznał, że kibicuje Szpilce, jednak jego zdaniem zwycięży „Pudzian”.

Sprawdź!  Problemy Krzysztofa Głowackiego po debiucie w KSW! "Dostałem palcem w oko i to głęboko. Okazało się, że..."

– Ja uważam, że Mariusz, ale mam nadzieję, że wygra Artur. Dlatego, że darzę go większą sympatią, byłaby to ciekawa dynamika w wadze ciężkiej. Dla KSW o wiele lepiej byłoby. Artur jest bardziej medialny pomimo tego, że Mariusze jest znany na całym świecie. Wolałbym, żeby wygrał Artur, będę trzymał kciuki za Artura. Ale jednak rozum podpowiada mi, gdybym miał postawić dom, gdybym miał postawić swoje życie, stawiałbym na Mariusza.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.