KSW

Pudzianowski odpowiada na wpis Jurasa: „Ja jestem starszy i dopiero łapię wiatr w żagle. Ja się rozkręcam”

Mariusz Pudzianowski odpowiedział na wpis Łukasza Jurkowskiego. Były strongman zapewnia, że dopiero łapie wiatr w żagle, mimo swojego wieku.

Za nami gala KSW 71, na której po 5-latach do klatki powrócił Marcin Różalski. Były mistrz wagi ciężkiej zmierzył się z Errolem Zimmermanem w formule K-1 w małych rękawicach. Niestety „Różalowi” nie udało się zwyciężyć pojedynku w Toruniu.

Zimmerman cztery razy posłał na deski Marcina Różalskiego. Zgodnie z zasadami walki, sędzia musiał przerwać starcie. Po gali wielu Internautów krytycznie komentowało formę „Różala”, który poniósł porażkę w starciu z faworyzowanym rywalem.

Mariusz Pudzianowski odpowiada „Jurasowi”

Po gali głos zabrał Łukasz Jurkowski, który zapewne częściowo odniósł się właśnie do powrotu „Różala”. Na swoim Instagramie „Juras” napisał:

– Najtrudniejsze dla zawodnika sportów walki to pogodzić się z upływającym czasem. Głowa dalej naładowana marzeniami o zwycięstwach, ale ciało mówi dość. Tak, tak piszę również o sobie. Trzeba to przeżyć, żeby zrozumieć. Dlatego też proszę kibiców o trochę zrozumienia. Wojownikiem się jest całe życie. Z czasem jednak ten oręż się tępi… Szacunek dla wszystkich sportowców klatki, ringu i maty👊🏻

Na jego słowa odpowiedział Mariusz Pudzianowski, który zaznaczył, że mimo iż ma 45 lat, to nadal się rozwija. Były strongman, który w ostatniej walce znokautował Michała Materlę napisał:

Sprawdź!  Duży faworyt w walce Mańkowski vs Torres! Bukmacherzy nie mają wątpliwości!

– Juras, ja jestem starszy i łapię dopiero wiatr w żagle – w kolejnym komentarzu dodał – Juras przestań, przestań, bo ja się rozkręcam.

W odpowiedzi Jurkowski napisał – Zapomniałem napisać *nie dotyczy Pudziana.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.