KSW

Ziółkowski wskazał faworyta w walce Pudzianowski vs. Szpilka: „Patrząc na to przewagę ma…”

Już 3 czerwca odbędzie się gala KSW Colosseum 2, na której dojdzie do hitowego starcia Szpilka vs. Pudzianowski. Mistrz wagi lekkiej, Marian Ziółkowski, wskazał jasnego faworyta tego pojedynku.

Wydarzenie to będzie miało miejsce na PGE Narodowym i potwierdzono już udział kilku zawodników. Na pewno pojawi się Mamed Khalidov, o którego rywalu póki co jedynie się spekuluje. Wiadomo zaś, że Marian Ziółkowski stanie do obrony tytułu kategorii lekkiej, a jego oponentem będzie tymczasowy champion, Salahdine Parnasse.

Marian Ziółkowski typuje Pudzianowski vs Szpilka

Pierwszym oficjalnie ogłoszonym pojedynkiem było jednak zestawienie byłego strongmana ze „Szpilą”. Dla Artura będzie to dopiero trzecia walka w karierze. Dotychczas pokonywał Siergieja Radczenkę w debiucie i niedługo później Denisa Załęckiego. Artur miał spotkać się w klatce z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak zmuszony był wycofać się z powodu urazu pleców.

Marian Ziółkowski w programie Klatka po klatce nie ukrywał, że liczył, że ponownie zorganizowane zostanie zestawienie Szpilka vs. Wrzosek. „Golden Boy” bardzo chciał zobaczyć jak kick-bokser poradzi sobie z typowym pięściarzem i jak wyglądać będzie boks Arka na tle Artura. Niemniej jednak mistrz wagi lekkiej KSW cieszy się na starcie Pudziana ze „Szpilą”.

Sprawdź!  XTB KSW Colosseum 2. Wrzosek rozbije kolejnego kickboksera? Polak bardzo dużym faworytem!

To jest naprawdę szaleństwo ta walka! To jest niesamowite i myślę, że medialnie może być nawet ciekawie. Jak powiedziałem, Mariusz wbiega w Artura wywraca go i tam już będzie ciężko, ale z drugiej strony Artur wie o tym. Zna te atuty Pudziana.

Marian nawet się nie zawahał z odpowiedzią na pytanie o wytypowanie wygranego. Jego zdaniem o wiele więcej czynników przemawia za wygraną byłego strongmana.

Mariusz, Mariusz. Doświadczenie, ile miał takich pojedynków, gdzie było tak cholernie ciężko, pamiętamy te pojedynki, gdzie normalnie całe ciało miał sine aż, a jednak walczył, jednak potrafił to wytrzymywać. Więc doświadczenie i przebyte wiele tych trudów podczas walki… no i ten gabaryt.

Ziółkowski podkreślił też, że będzie to „old schoolowe” starcie zapaśnik kontra pięściarz, a zwykle wygrana pada łupem reprezentanta pierwszego ze stylów.

– Nie mówię, że za każdym razem, bo też zależy jaki to jest bokser, jaki zapaśnik – dodał champion KSW. – Ale jednak wydaje mi się, że łatwiej jest w kogoś wbiec, niż kogoś przycelować i w timing trafić. Łatwiej jest w kogoś ordynarnie wbiec, złapać i wywrócić. Patrząc na tą prostotę wydaje mi się, że tutaj przewagę ma Mariusz. Ale znowu Artur zna te atuty i też chyba wziął tę walkę nie bez powodu. Mam nadzieję, że przygotuje się na te szarże.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Szpilka

Wszystkie walki KSW Colosseum 2 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Zawodnicy Oknińskiego bez szansy na KSW? Rysiewski nie pozostawia wątpliwości!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.