High League

Denis mocno o spięciu na face-to-face: „Skończyłoby się złamaną szczęką. On by miał problemy ze zdrowiem, a ja po karierze”

Denis Załęcki skomentował ostatnie face-to-face z Pawłem Tyburskim. Rywal próbował sprowokować „Bad Boya”, jednak ostatecznie nie doszło do awantury.

Już w tę sobotę odbędzie się gala High League 6, podczas której zobaczymy emocjonujący pojedynek pomiędzy Denisem i „Tyborim”. Zawodnicy zmierzą się na zasadach boksu w małych rękawicach, a kibice nie mają wątpliwości, że zakończy się to nokautem.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Denis o prowokacjach Tyburskiego

Podczas drugiej konferencji Tyburski postanowił nieco sprowokować przeciwnika. Na koniec sam zaproponował kolejne face-to-face, w trakcie którego rzucił w stronę Denisa „Zrobię ci dziecko w tej klatce”.

Załęckiemu nie spodobały się te słowa, jednak na tym Tyburski nie zakończył. Specjalnie zbliżył się do „Bad Boya”, a kiedy ten zagroził mu, że zaraz go uderzy, zachęcał Denisa do wyprowadzenia ciosu. Finalnie zawodnicy się uspokoili i przybili piątkę.

Całą sprawę Załęcki takimi słowami skomentował w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim:

– No nie spodobało mi się to słownictwo. Ja takiego nie używam, także lepiej on też niech nie używa. To się może źle skończyć. Jesteśmy kolegami, kontrolujmy słownictwo, tak zwaną bajerę. Zdenerwowałem się, ja normalnie do niego mówię, a on takie tekściki… Skończyłoby się to złamaniem szczęki. Nie dostałby liścia, bo by mi oddał, dlatego musiałbym mu wyjebać bombę i skończyłoby się ciężkim nokautem. Ani ja, ani on by nie zarobił.

(…) Teraz go uderzę i mam po karierze. Chłopowi bym wyjebał, do walki by nie doszło, High League by się wkurwił, dostałbym karę, on miałby problem ze zdrowiem. Ludzie już by mnie nie chcieli oglądać, bo robię krzywdę i tak by to wyglądało.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Szpilka zaskakująco o zarobkach w MMA i boksie! "Nie ma porównania w ogóle"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.