High League

Wrzosek o porażce Jóźwiaka i reakcji jego partnerki: „Nie chciałbym mieć takiego wsparcia, ale miała dużo racji”

Arkadiusz Wrzosek na chłodno odniósł się do głośnej afery, jaka miała miejsce kilka tygodni temu po gali High League 6.

Zawodnika KSW udzielił wywiadu, w którym został zapytany o Pawła Jóźwiaka. Zdradził, że oglądał walki prezesa FEN, który dwukrotnie bił się z Marcinem Najmanem. Najpierw pokonał go w niecałe 20 sekund, a w rewanżu poniósł porażkę po decyzji sędziów.

Wrzosek o aferze z partnerką Jóźwiaka

Kilka dni po gali do sieci trafił materiał opublikowany przez federację i wywołał ogromne zamieszanie. Kamery zarejestrowały bowiem reakcję partnerki Jóźwiaka, która była wściekła za to, że nie był w stanie pokonać „El Testosterona”.

Co to ma ku**a być? Z Najmanem przegrać? Ku**a! Wstawaj! – wypaliła w kierunku wycieńczonego Jóźwiaka, który nie chciał wstać spod klatki.

Wiele osób mocno skrytykowało partnerkę prezesa FEN, a teraz głos zabrał także Arkadiusz Wrzosek, który rozmawiał z Filipem Lewandowskim:

– Dużo osób za poważnie to wzięło. Nie chciałbym mieć takie wsparcia ze strony dziewczyny, no ale… Miała też dużo racji. Najman spiął się, ale jaki on był zadowolony, w jaką euforię wpadł, także to mówi o tym, że naprawdę potraktował wygraną. To było niesamowite, tak się cieszył z wygranej z Jóźwiakiem.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.