FAME MMA

Kolejna walka na horyzoncie? Popek po przerwie na imprezowanie wrócił do treningów!

„Popek” na swoich social mediach publikuje kolejne nagrania z sali treningowej, co być może oznacza, że niedługo ponownie zobaczymy go w akcji.

Ostatnią walkę raper stoczył na gali Prime Show MMA 4, kiedy to zadebiutował w boksie. W main evencie pojedynku zmierzył się z Kasjuszem Życińskim, z którym jednak nie miał większych szans. „Don Kasjo” już w drugiej rundzie rozbił „Popka” i sędzia zakończył starcie przed czasem.

„Popek” wrócił do treningów

Niestety raper szybko wrócił do imprezowania i używek. W sieci pojawiło się wiele nagrań między innymi z jego koncertów czy podróży do Kolumbii. Jednocześnie o jego potencjalnej walce mówił szef GROMDY, który chciałby, żeby „Popek” zawalczył na gołe pięści.

Rywalem rapera ma być Piotr Szeliga, jednak nie wykluczone, że były zawodnik KSW stoczy wcześniej pojedynek na przetarcie. Kilka dni temu opublikował zdjęcie z Mariuszem Grabowskim z opisem – Gotowi na wojnę – zapowiadającym tym samym GROMDA 13.

Nie wykluczone, że już na tej gali zobaczymy „Popka” w ringu. Raper aktualnie trenuje, a urywki z sali udostępnia na swoim Instagramie:

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.