FAME MMA

FAME trafi na Netflix? Boxdel potwierdza prace nad dokumentem o freakowej federacji!

Podczas poniedziałkowego live na YouTube u Sylwestra Wardęgi gościnnie wystąpił jeden z włodarzy Fame MMA – Michał „Boxdel” Baron. Sam Boxdel ujawnił parę ciekawych wątków i opinii na różnorodne tematy. Jednym z nich jest powstawanie dokumentu o organizacji FAME, który ma pojawić się na serwisie streamingowym – Netflix.

FAME to największa w Polsce federacja freak fightowa, która już 20 maja zorganizuje swoją 18 galę. Na poprzednich edycjach bili się nie tylko celebryci, ale również aktorzy, a nawet zawodowcy jak Norman Parke, Borys Mańkowski czy Marcin Wrzosek.

Dokument o Fame MMA na Netflixie

Z zapowiedzianego dokumentu poznamy kulisy powstawania organizacji, dowiemy się także więcej o zawodnikach oraz gwiazdach FAME, czy też zostaną ujawnione szczegóły przygotowania do konferencji, cage’y i tego co najważniejsze, czyli samych gal.

Teraz Boxdel ujawnił, że wszystkie materiały są obecnie nadal nagrywane. Na pewno wiele kibiców i fanów freak fightów taki dokument obejrzałoby z wielką przyjemnością. Czy finalizacja tego projektu zostanie skończona w tym roku? To akurat pozostaje niewiadomą.

Sprawdź!  Piotr Szeliga marzy o debiucie w KSW! "Moim sportowym marzeniem jest zawalczenie w federacji sportowej, jaką jest KSW"

Źródło: Thepolandnews/Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.