PRIME SHOW MMA

Wiemy, co z walką Soroko! Don Kasjo rozmawiał ze swoim rywalem!

Nieobecność Adama Soroko na oficjalnej ceremonii ważenia Prime MMA 7 sprawiła, że kibice zaczęli zastanawiać się, czy zawalczy on na gali. Głos w tym temacie zabrał dziś jego rywal, „Don Kasjo”.

Soroko szerszej publiczności pokazał się na gali The War, skąd szybko trafił do Prime Show MMA. Dotychczas stoczył 3 walki: musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego oraz „Tarzana”, ale wygrał ze „Stiflerem”. To zestawienie zostało odsunięte w czasie po tym, jak Adam zdezerterował przed samą galą.

Organizatorzy i kibice mieli wczoraj deja vu. Soroko nie pojawił się na face to face z „Don Kasjo”, który skomentował to zamieszanie. Nie było jednak wiadomo, czy freak fighter pojawi się dziś w klatce.

Galę Prime 7 wyjątkowo obejrzycie za darmo w Fortunie. Dodatkowo każdy nowy użytkownik dostaje 20 PLN i trzy zakłady bez ryzyka do 100 złotych! Wystarczy założyć konto – TUTAJ

Zarejestruj się i odbierz dostęp do gali Prime 7

Wiemy, co z walką Soroko-Don Kasjo!

Wątpliwości Adam Soroko rozwiał w prywatnej wiadomości do swojego przeciwnika. „Don Kasjo” za pośrednictwem Instagrama przekazał wszystkim, że freak fighter zapewnił go, iż pojawi się na walce. Kasjusz przekazał też, że chęć na zastąpienie go wyraził Arkadiusz Tańcula, któremu Życiński nie omieszkał wbić dużej szpilki.

Sprawdź!  Don Kasjo o starciu z Szymonem Kołeckim na gali FAME: "Dla mnie bardzo łatwy pojedynek"

– Adam napisał, że na walce 100% będzie, więc jeżeli zachowa się niehonorowo, jak już niektórzy inni z tego środowiska, to tylko pokaże jakim jest człowiekiem. Jak coś to są zastępstwa, nawet nać…any Tańcula się zgłosił, że może wyjść na zastępstwo. Pewnie się na wp…dalał mefki i uwierzył w siebie, dzban. Temu to bym nawet chętniej w…bał niż Adasiowi. Ale jak na razie idę po głowę Adama.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.