PRIME SHOW MMA

Soroko nie zawalczy na Prime 7? Nie pojawił się na ceremonii ważenia! [WIDEO]

Adam Soroko po raz kolejny w ostatniej chwili zrezygnuje z walki? Freak fighter nie pojawił się na oficjalnej ceremonii ważenia.

Zawodnik znany z walk na gołe pięści ma już za sobą trzy starcia w Prime Show MMA. Poniósł dwie porażki przed czasem z Pawłem Tyburskim oraz „Tarzanem”, a także udało mu się pokonać „Stiflera” w zaledwie 30 sekund.

Soroko miał zadebiutować już na pierwszej edycji, jednak federacja musiała odwołać jego starcie. W dniu gali postanowił bowiem opuścić hotel i wyjechać z miasta, nikomu wcześniej o tym nie informując. Kibice obawiają się, że teraz dojdzie do powtórki.

Freak fighter bowiem nie pojawił się na media treningu i ceremonii ważenia. Co ciekawe, prowadzący zdradził, że wcześniej widział go za kulisami. „Don Kasjo” skomentował całe zamieszanie i zdradził, że najprawdopodobniej Soroko po prostu się obraził:

– On ma różne dziwne loty. Może odleciał na chwilę, ale miejmy nadzieję, że na walkę przyjedzie. Jakby odpi…lił drugi raz taki numer, to nie będziemy dawać mu szansy. Jak ma problemy, to powinien do mnie przyjść, pogadać, ja znam różne historie życiowe i mógłbym pomóc samą rozmową.

– Ktoś nie chciał go potarczować i ma czasem zachowania jak małe dziecko. Obraził się i poszedł, ale raczej wróci. Mam nadzieję, że nawet z szacunku do mnie przyjdzie i damy dobrą bitkę.

Galę Prime 7 wyjątkowo obejrzycie za darmo w Fortunie. Dodatkowo każdy nowy użytkownik dostaje 20 PLN i trzy zakłady bez ryzyka do 100 złotych! Wystarczy założyć konto – TUTAJ

Sprawdź!  "Kornik" o trenerze Oknińskim: "Gdyby miał inny charakter, to byśmy mu pomniki stawiali. Ludzie nawet nie chcą przebywać w jego towarzystwie"

Zarejestruj się i odbierz dostęp do gali Prime 7

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.