PRIME SHOW MMA

Jóźwiak komentuje awanturę z Murańskim! Zabrał głos po spięciu na face-to-face [WIDEO]

Paweł Jóźwiak zabrał głos po awanturze, do której doszło podczas wczorajszej ceremonii ważenia, kiedy to stanął twarzą w twarz z rywalem.

Już dzisiaj w main evencie prezes FEN powraca do klatki, by ponownie zmierzyć się z Jackiem Murańskim. W pierwszym pojedynku na zasadach MMA zwyciężył Jóźwiak, który poradził sobie z „Muranem” bez większych problemów. Tym razem jednak starcie odbędzie się w formule bokserskiej.

Przypominamy, że Prime 7 wyjątkowo obejrzycie za darmo w Fortunie! Dodatkowo każdy nowy użytkownik dostanie 20 PLN i trzy zakłady bez ryzyka do 100 złotych! Wystarczy założyć konto – TUTAJ – po rejestracje otrzymacie dostęp do gali i bonusy.

Zarejestruj się i odbierz dostęp do Prime 7

Pomiędzy bohaterami main eventu jest sporo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć jeszcze przed walką. Jóźwiak z zaskoczenia odepchnął rywala, który wylądował na deskach. Chwilę później w odpowiedzi uderzył prezesa FEN z liścia.

Spięcie Jóźwiak skomentował w wywiadzie dla MMA-BNB. Przyznał, że nie było to celowe i chciał jedynie odepchnąć rywala. Nie spodziewał się, że ten nie będzie w stanie utrzymać równowagi:

Sprawdź!  Piątkowska bardzo ostro o reprezentacji Polski! "Tragiczny twór, który trzeba rozwiązać" [VIDEO]

Chciałem go tylko lekko odepchnął, nie moja wina, że jest taki słaby, a ja mam tyle siły. Ja go tylko odepchnąłem, nie uderzyłem go.

Dodał również, iż po liściu puściły mu nerwy i dobrze, że zareagowała ochrona, która wcześniej dała rywalom możliwość konfrontacji – Nie moja wina, że jest tak słaby, że się przewrócił. Odpaliłem się, dobrze, że mamy dobrą ochronę, bo straciłem kontrolę nad sobą. Chciałem mu urwać głowę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.