Boks

Wielka zadyma na gali boksu Andy Ruiz vs Chris Arreola. W bójce brały udział nawet kobiety. [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę w Kalifornii odbyła się gala bokserska, na której w walce wieczoru Andy Ruiz Jr. zmierzył się z Chrisem Arreolą. Zanim jednak doszło do tego pojedynku, na trybunach wybuchła awantura.

Wydarzenie rozgrywało się w mieście Carson na arenie Dignity Health Sports Park. Na trybunach pojawiło się 3940 kibiców, mogli oni zapełnić obiekt w 33 procentach. W trakcie oczekiwania na pojedynek wieczoru doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami.

Chwilę później na trybunach doszło do prawdziwej awantury. Kilkunastu kibiców zaczęło bić się między sobą. Do szarpaniny doszło w kilku miejscach na trybunach. Do sieci trafiły nagrania z całego zdarzenia, udostępnione przez Mike’a Coppingera z portalu „The Athletic”.

Na filmach widać, jak kibice okładają się pięściami. W bójce brały udział nawet kobiety. Na jednym z nagrań zarejestrowano, jak kobieta kopie mężczyznę bez koszulki, a sekundę później go obejmuje. Zszokowani internauci pytają, co się tutaj w ogóle wydarzyło. Sytuacja została opanowana, dopiero gdy na miejscu pojawiła się policja, która uspokoiła rozwścieczonych kibiców.

To nie koniec kontrowersji. W walce wieczoru Andy Ruiz Jr. mimo że wylądował na deskach, ostatecznie wygrał na punkty. Co do zwycięstwa pięściarza, nikt nie ma wątpliwości. Problemem jest jednak punktacja sędziów, która wyglądała tak – 118-109, 118-109 i 117-110.

Sprawdź!  "Pieniądze nie wynagrodzą tego co będzie się działo za 10 lat w jego głowie" - Don Kasjo o dalszej karierze Artura Szpilki

Dwóch sędziów tylko jedną rundę punktowało na konto Chrisa Arreoli. Zawodnik nie zamierzał pozostawić tego bez komentarza. Tuż po walce, kiedy nie opuścił jeszcze ringu, w trakcie wywiadu powiedział – Czy on wygrał? W porządku. Nie mówcie mi jednak, że wygrałem dwie-trzy rundy. Pierd**ę to. Będę jak Dr Dre, możecie wszyscy possać mi fju*a.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *