Boks

Wielka zadyma na gali boksu Andy Ruiz vs Chris Arreola. W bójce brały udział nawet kobiety. [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę w Kalifornii odbyła się gala bokserska, na której w walce wieczoru Andy Ruiz Jr. zmierzył się z Chrisem Arreolą. Zanim jednak doszło do tego pojedynku, na trybunach wybuchła awantura.

Wydarzenie rozgrywało się w mieście Carson na arenie Dignity Health Sports Park. Na trybunach pojawiło się 3940 kibiców, mogli oni zapełnić obiekt w 33 procentach. W trakcie oczekiwania na pojedynek wieczoru doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami.

Chwilę później na trybunach doszło do prawdziwej awantury. Kilkunastu kibiców zaczęło bić się między sobą. Do szarpaniny doszło w kilku miejscach na trybunach. Do sieci trafiły nagrania z całego zdarzenia, udostępnione przez Mike’a Coppingera z portalu „The Athletic”.

Na filmach widać, jak kibice okładają się pięściami. W bójce brały udział nawet kobiety. Na jednym z nagrań zarejestrowano, jak kobieta kopie mężczyznę bez koszulki, a sekundę później go obejmuje. Zszokowani internauci pytają, co się tutaj w ogóle wydarzyło. Sytuacja została opanowana, dopiero gdy na miejscu pojawiła się policja, która uspokoiła rozwścieczonych kibiców.

To nie koniec kontrowersji. W walce wieczoru Andy Ruiz Jr. mimo że wylądował na deskach, ostatecznie wygrał na punkty. Co do zwycięstwa pięściarza, nikt nie ma wątpliwości. Problemem jest jednak punktacja sędziów, która wyglądała tak – 118-109, 118-109 i 117-110.

Sprawdź!  Trener wspomina problem Andrzeja Gołoty z ciosami poniżej pasa: "Wkładaliśmy nawet spodenki na ciężki worek treningowy"

Dwóch sędziów tylko jedną rundę punktowało na konto Chrisa Arreoli. Zawodnik nie zamierzał pozostawić tego bez komentarza. Tuż po walce, kiedy nie opuścił jeszcze ringu, w trakcie wywiadu powiedział – Czy on wygrał? W porządku. Nie mówcie mi jednak, że wygrałem dwie-trzy rundy. Pierd**ę to. Będę jak Dr Dre, możecie wszyscy possać mi fju*a.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *