Boks

Awantura w ringu po walce Mayweathera! „Floyd troszeczkę nam przygasa…” [VIDEO]

W miniony weekend Floyd Mayweather stoczył kolejną walkę pokazową. Legendarny bokser zmierzył się z Johnem Gottim III, ale najwięcej mówi się o tym, co zdarzyło się po pojedynku.

Popularny „Money” po zwycięstwie nad Conorem McGregorem w 2017 roku zdecydował się zakończyć karierę w boksie. Niepokonany w zawodowstwie Amerykanin pojawia się od czasu do czasu w ringu, gdzie mierzy się z youtuberami, czy fighterami MMA.

Jego ostatnim rywalem był John Gotti III. Mogący się pochwalić rekordem 5-1 w mieszanych sztukach walki zawodnik ma też na swoim koncie 2. wygrane w boksie. Najbardziej znany jest jednak znany z faktu, iż jest wnukiem Johna Gottiego Jr – słynnego bossa nowojorskiej mafijnej rodziny Gambino.

Wielka awantura po walce Floyda Mayweathera!

Pojedynek przebiegał pod dyktando Floyda. Panowie nie oszczędzali się jednak i nie brakowało brudnego boksu. W szóstej rundzie sędzia poinstruował, by zaprzestali trash talku, ale chwilę później przerwał walkę. John Gotti III został zdyskwalifikowany, ale natychmiast ruszył na Mayweathera. W ringu nagle znalazło się wiele nieproszonych osób i wywiązała się ogromna awantura.

Sprawdź!  (VIDEO) Ważenie i face-to-face przed walką Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Maximiliano Gomezem

Sytuację możecie obejrzeć poniżej. Redaktor Fansportu TV Jakub Kulig omówił sytuację, jak i zwrócił uwagę na ostatnie działania Floyda.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.