KSW

[WIDEO] Szymon Kołecki w świetnym stylu nokautuje Akopa Szostaka w walce wieczoru na KSW 62

No i w końcu doczekaliśmy się walki wieczoru KSW, gdzie Szymon Kołecki zmierzył się z Akopem Szostakiem. Szymon był w tym boju wielkim faworytem bukmacherów. Bez zaskoczenia mistrz olimpijski wygrywa przez nokaut w 1. rundzie

Szymon Kołecki vs. Akop Szostak

Akop Szostak mimo tego, że w MMA stoczył  już kilka walk to przez wielu jest odbierany za freaka. Jest on byłym kulturystą, a obecnie dietetykiem i trenerem personalnym. Jest niezwykle popularny w mediach społecznościowych. W poprzednim występie na EFM SHOW 1 pokonał na punkty Radosława Słodkiewicza.

Szymon Kołecki jest mistrzem olimpijskim z Pekinu w podnoszeniu ciężarów. Od 2017 roku walczy w mieszanych sztukach walki. W KSW do tej pory stoczył trzy walki pokonując Mariusza Pudzianowskiego, Damiana Janikowskiego i Martina Zawadę.

Obaj panowie publicznie o tym mówią, że nie darzą się sympatią co można było zaobserwować w ostatnim czasie podczas ich wywiadów z mediami czy nawet wczorajszej ceremonii ważenia przed galą KSW.

KSW 62: Szymon Kołecki vs. Akop Szostak

Runda 1:

Od początku Kołecki ruszył do przodu wywierając presję na rywalu. Jednak Akop trafił prawym i potem znów poprawił kolejnym ciosem. Obaj panowie poszli na mocne wymiany. Kołecki poczuł krew i po kolejnej wymianie znokautował Szostaka piekielnym prawym sierpowym.

Sprawdź!  Szef KSW zdradza potencjalnych rywali Mameda Khalidova! Jest szansa na walkę z byłym mistrzem UFC.

Poniżej przedstawiamy Wam materiały zza kulis po tym pojedynku, które zarejestrowały nasze kamery.

Wyniki KSW 62

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *