MMA

Wesprzyj córkę Daniela Omielańczuka! Już 2 marca charytatywna gala Charity Fight Night

Pierwsze tego typu wydarzenie w 2024 roku. Już 2 marca w warszawskim klubie Legia Fight Club przy ulicy ul. Łazienkowska 6A odbędzie się gala CHARITY FIGHT NIGHT. Tego gorącego wieczoru odbędzie się 8 walk zawodowych w formułach K1, Boks i MMA. Ponadto będziemy świadkami 2 walk amatorskich.

Wydarzenie uświetni charytatywna licytacja prowadzona przez Mateusza Borka, podczas której zgromadzeni goście będą mogli wylicytować przedmioty oraz usługi na rzecz naszych podopiecznych: Poli Omielańczuk (córki Daniela Omielańczuka) oraz Kornelii Kalbarczyk.

Link do video z podopiecznymi: https://www.instagram.com/reel/C2Z04GKNsM5/

TRANSMISJA:

Gala CHARITY FIGHT NIGHT to wydarzenie zamknięte. Nie będzie transmisji live, a wszystkie środki za zakup biletów przeznaczone zostaną w 100% na cel charytatywny – czyli wsparcie dwóch małych bohaterek: Poli I Kornelii w codziennej walce o lepsze jutro.

Bilety na gale dostępne na www.charityfightnight.pl/kup-bilet/

KARTA WALK gali CHARITY FIGHT NIGHT.

  • Emil Chorążewicz vs Patryk Mielniczuk 77kg Formuła K1
  • Hubert Łąkowski vs Mateusz Grochowski 85kg Formułą Boks
  • Krystian Wojciechowski vs Dominik Rutelonis 88kg Formuła Boks
  • Weronika Grochowska vs Milena Książek 48kg Formuła K1
  • Maciej Grzyb vs TBA 77kg Formuła MMA
  • Konrad Kamiński vs Jakub Galiszewski 67kg Formuła K1
  • Ksawery Tadla vs 67kg Formuła K1
  • Marcin Chraniuk vs 108kg Formuła BOKS
Sprawdź!  Omielańczuk skrytykował Najmana i Murańskiego! Reaguje na ich skandaliczne zachowanie

GOŚCIE SPECJALNI:

Daniel Omielańczuk, Arkadiusz Wrzosek, Mateusz Borek, Radosław Paczuski, Robert Podoliński, Paweł i Piotr Tyburski, Jacek ,, SIEXA’’ Gać, Michał Materla, Artur Szpilka

Kilka słów o naszych małych bohaterkach:

  • Pola Omielańczuk

Pola i jej siostra bliźniaczka urodziły się we wrześniu 2018 roku jako wcześniaczki. Ciąża została nagle przerwana z powodu pogorszenia się przepływów, co groziło zamartwicą. Dziewczynka w ciągu pierwszych lat swojego życia przeszła kilka skomplikowanych operacji m.in. jelita z wyłonieniem stomii oraz operację oczu i serca. Za każdym razem jej mama drżała o zdrowie swojej córeczki, bała się jaką informację usłyszy od lekarzy. Okazało się, że w mózgu Poli powstała leukomalacja, w konsekwencji dziewczynka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe. Dzięki licznym turnusom, codziennej rehabilitacji i nowemu sprzętowi Pola zrobiła w ciągu roku ogromne postępy, m.in. nauczyła się samodzielnie siedzieć i poruszać przy chodzik. Chcemy wesprzeć rodziców dziewczynki w zapewnieniu jej specjalistycznej opieki i sprzętu, który pomoże zdobywać kolejne szczyty.

  • Kornelia Kalbarczyk

W wieku 9 miesięcy u Kornelii zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni – SMA. Kornelia porusza się na wózku, na stałe potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji w tym drogich turnusów i sprzętu, aby mogła utrzymać to co wypracowała. Kornelka słabnie ruchowo, ale wciąż prawidłowo oddycha, ma więc szansę na samodzielne życie, co najwyżej o ograniczonej sprawności ruchowej. By pomóc jej pokonywać codziennie przeszkody i ułatwić codzienne funkcjonowanie, niezbędne jest odpowiednie dostosowanie domu, w tym montaż windy schodowej. Kornelia to pogodna siedmiolatka, która lubi chodzić do szkoły i spędzać czas z koleżankami. Lubi chodzić na basen i grać na komputerze.

Sprawdź!  Nieoczekiwane przerwanie! Minda przegrywa pojedynek z Omielańczukiem [WIDEO]

Link do zrzutki – walczymy dla Poli i Kornelii – https://wolniodraka.pl/kampanie/gala-charity-fight-night-walczymy-dla-poli-i-kornelii/

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.