MMA

Zadyma na konferencji MMA-VIP 2! Marcin Najman zaczął strzelać w sufit! [WIDEO]

Już w czerwcu zobaczymy drugą galę MMA-VIP organizowaną przez Marcina Najmana. Zawodnik z Częstochowy wziął do siebie uwagi fanów i postanowił stworzyć tzw. „Igrzyska rozkminiaczy”.

Na MMA-VIP 2 zawalczy m.in Tomasz Chic, „Antykonfident”, czy Andrzej „Żurom” Żuromski. Co ciekawe Najman chciał zaangażować też w projekt Małolata K2, jednak ten odmówił, gdy dowiedział się o tym, że projekt nosić będzie nazwę „Igrzyska rozkminiaczy”. Jak zaznacza raper – „nie podoba mu się to”. Oprócz tego na zbliżającej się gali zobaczymy Krystiana Pudzianowskiego!

W walce wieczoru nadchodzącego wydarzenia do klatki wejdzie Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień. Na pierwszej gali walczył z Marcinem Najmanem i pokonał go przez TKO w drugiej rundzie. Złotówa dotychczas stoczył 3 pojedynki i odniósł 2 zwycięstwa. W debiucie na FAME MMA pokonał przed czasem Bonusa BGC.

Rywalem „Złotówy” będzie debiutant – Szymon Komandos znany jako „Król Syntholu”.

Na gali zobaczymy mocno kontrowersyjne starcia. Na wczorajszej konferencji ujawniono, że zakontraktowano właśnie Ryszarda „Szczenę” Dąbrowskiego, popularnego uczestnika „Chłopaków do wzięcia.” Na konferencji doszło do awantury. „Szczena” rzucił się na „Psychotropa”.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot ostro o Don Kasjo! "To menel. Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb" [WIDEO]

Następnie miało miejsce face-to-face „Rolnika Zabijacza” z Adrianem Ciosem. „Zabijacz” postanowił obalić Adriana Ciosa, a do akcji wkroczyła ochrona. Wściekły Marcin Najman w pewnym momencie wyciągnął broń i zaczął strzelać w sufit!

Gala MMA VIP 2 odbędzie się 18 czerwca bieżącego roku o godzinie 20:00.

Źródło: mma.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *