Elite Fighters

Warszawski Dresik po wygranej z Mateuszem chce walczyć z Jackiem Murańskim: „Może tego samego dnia, jak zakończę szybko walkę”

Warszawski Dresik planuje rozprawić się zarówno ze swoim rywalem Mateuszem, jak i jego ojcem Jackiem. Debiutant chce zakończyć hype na Murańskich.

Norbert Janecki zadebiutuje na gali Elite Fighters już w najbliższą sobotę. Zawodnik wejdzie do klatki po raz pierwszy w życiu, jednak jest bardzo pewny siebie. Zapewnia, że na pokonanie bardziej doświadczonego Mateusza Murańskiego będzie potrzebował zaledwie 10 sekund i na taki pojedynek się przygotowuje.

Przyjechałem komuś rozjeb*ać łeb. Chcę zakończyć hype Murańskich. Mam nadzieję, że wreszcie zgaszę wszystkie konflikty. Do ojca mam dużo pretensji, za to, że zaczyna, a do młodego na sportowo – powiedział w rozmowie z federacją Elite Fighters.

To trzecia federacja mojego przeciwnika, ale tym razem zgaszę mu światło. Myślę, że trzecia walka i tak mu nic nie da… Wystarczy moja prawa lub lewa ręka. Myślą, że wezmą mnie na dystans, ale ja jestem przygotowany na 10 sekund. Myślę, że to wystarczy – dodał.

Gdzie odbędzie się gala Elite Fighters 1?

  • Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo (31.07.2021 r.)
  • Bilety na galę kupisz tutaj
Sprawdź!  Prezes FEN chce zorganizować walkę Murańskich z Dominikiem Zadorą! Mistrz K-1 może zarobić duże pieniądze!

Elite Fighters 1 tylko w PPV

Ile kosztuje dostęp do gali Elite Fighters? Cena za PPV wynosi jedyne 23,99 zł!

Dostęp wykupisz -> tutaj

Warszawski Dresik ma w planach rozprawić się nie tylko z Mateuszem, ale także z Jackiem, który stoi za wszystkimi kontrowersjami i tak zwanymi dymami, jakie mogliśmy zobaczyć m.in. przy okazji gali FAME MMA 10 czy FEN 34.

Chciałbym, żeby mi ta pierwsza walka się udała i potem chciałbym wyjść ze starszym Murańskim. Jakby nie było, ta krav maga to jest taki… nie oszukujmy się, taka brudna walka i to jest bardzo bliski klincz. A ja bym nie dał tego klinczu. Jeżeli tata Murański jest na tyle odważny i jeśli pokonam jego syna, to jak najbardziej wzywam do oktagonu, może tego samego dnia, jak zakończę szybko walkę – przyznał Warszawski Dresik w rozmowie z portalem FightsportPL

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mateusz Murański po rewanżu z Tańculą chce walczyć z Popkiem: "Mamy też sobie coś do wyjaśnienia, więc..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *