Glory

(VIDEO) Wrzosek posłał na deski Hariego i doszło do awantury! Wielka bójka na trybunach! Kibice rzucali krzesłami

Nikt nie spodziewał się takie obrotu spraw. Polak miał szansę na drugie zwycięstwo z legendą kickboxingu, ale przez kibiców walka została przerwana.

Arkadiusz Wrzosek po raz pierwszy zmierzył się z Badrem Harim we wrześniu na gali GLORY 78. W drugiej odsłonie niespodziewanie znokautował rywala kopnięciem na głowę i zdobył nagrodę najlepszego nokautu organizacji w 2021 roku.

Do rewanżu doszło na dzisiejszej gali GLORY 80 w Belgii. Polak zaczął przejmować inicjatywę i w drugiej odsłonie po świetnym latającym kolanie posłał na deski Hariego. Rywal powrócił do walki, a chwilę później gong przerwał rundę.

Niestety zawodnicy nie mieli okazji dokończyć starcia. Na trybunach doszło do wielkiej awantury pomiędzy kibicami. Zarówno Polak, jaki i narożnik rywala próbował uspokoić widzów, jednak bezskutecznie. Część zebranych na trybunach fanów zaczęła się bić i rzucać krzesłami.

Dziennikarz Aaron Bronsteter stwierdził, że awanturę rzekomo rozpoczęli Polacy. Na twitterze możemy znaleźć jednak wiele wpisów zagranicznych kibiców, którzy wyjaśniają, że to kibice Hariego zaczęli zamieszki po nokdaunie w drugiej rundzie.

Sprawdź!  GLORY rozwiązało kontrakt z Arkadiuszem Wrzoskiem! Organizacja zmieniła werdykt walki z Harim!

Do sprawy odniósł się również sam Wrzosek, który na Instagramie napisał – Krótkie info, walka została przerwana nie przez kibiców z Polski. Więcej niebawem, dziękuję za wsparcie.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.