KSW

Kolejne hitowe starcie Arkadiusza Wrzoska w KSW?! Fighterzy po rozmowach z właścicielami federacji!

Czyżby KSW szykowało hitowe zestawienie byłego pięściarza z kickbokserem? Niczego nie można wykluczyć! Jeden z właścicieli federacji, Martin Lewandowski, odbył wczoraj dwa spotkania z zawodnikami wagi ciężkiej!

Jednym z nich jest niedany debiutant, Arkadiusz Wrzosek. Wojownik, który w ubiegłym roku znokautował legendarnego Badra Hariego spotkał się w okrągłej klatce na KSW 73 z Tomaszem Sararą. Krakowianin stawiany był w roli sporego underdoga, ale tanio skóry nie sprzedał i sam miał nawet Wrozska na macie. Ostatecznie jednak to pochodzący z Pruszkowa fighter zwyciężył przez TKO w 3. rundzie.

Wczoraj był mistrz FEN w wade +95 kg spotkał się z jednym z włodarzy KSW, Martinem Lewandowskim. Pochwalił się tym na swoich social mediach, dodając w opisie:

U szefa na dywaniku. Plany są, realizacja wkrótce.

To może oznaczać, że jeszcze w tym roku Arkadiusz Wrzosek zaliczy drugi występ w MMA. Były zawodnik Glory zapewne nie jest jeszcze gotowy, by spotkać się z bardziej doświadczonymi zawodnikami w tej formule, a KSW posiada w swoim rosterze fighterów, którzy daliby z Pruszkowianinem stójkowy pojedynek.

Jednym z nich jest oczywiście Artur Szpilka, który po wygranej na KSW 71 z Siergiejem Radczenką pojawił się we freakowej gali High League 4. Szumnie zapowiadana walka z Denisem Załęckim skończyła się jednak bardzo szybko. Torunianin ruszył na byłego pięściarza szukając KO już w 1. rundzie, ale odezwała się kontuzja kolana.

Sprawdź!  KSW 62 już w lipcu. Znamy pierwsze nazwiska

„Szpila” ponownie wygrał przez TKO, ale powiedział później, że musi zrobić przerwę od świata freak fightów. W związku z szybkim zakończeniem pojedynku z „Bad Boyem” były pretendent do pasa WBC jest w formie i mógłby już niedługo wrócić do oktagonu.

Szpilka również spotkał się z Lewandowskim, czym pochwalił się w social mediach. Zapowiedział, że szykuje się coś grubego, co oznacza kolejną walkę. Czy dojdzie do walki „Szpila” vs. Arkadiusz Wrzosek w KSW? Nie można wykluczyć takiego zestawienia zwłaszcza, że obaj panowie mają dość podobne doświadczenie i na pewno byłoby to starcie, na które ucieszyłoby się wielu kibiców.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.