Glory

Wrzosek komentuje decyzję GLORY! „Nie jestem w ogóle smutny, ale skąd ten remis? Ludzi nie da się tak łatwo oszukać”

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos w sprawie zaskakującej decyzji GLORY. Zawodnik został zwolniony z organizacji a wynik ostatniej walki zmieniony na remis.

Na gali GLORY 80 Wrzosek zmierzył się z legendą kickboxingu Badrem Harim. Było to starcie rewanżowe po tym, jak Polak znokautował rywala kopnięciem na głowę. Tym razem w drugiej rundzie trafił go kolanem. Hari upadł na deski i był liczony.

Niestety pomiędzy kibicami doszło do awantury. Wściekli fani Hariego mieli rzucać butelkami w Polaków i na trybunach doszło do bójki. Całe wydarzenie zostało niestety przerwane, a organizacja GLORY podjęła decyzję, której nikt się nie spodziewał.

Wrzosek zwolniony z GLORY

Polak powinien być zwycięzcą starcia przez decyzję techniczną, gdyż po dwóch rundach prowadził na kartach punktowych. Organizacja jednak nie informując nikogo, sama zmieniła oficjalny wynik na remis. Nawet zawodnik nie wiedział, że do tego dojdzie.

To jednak nie wszystko. GLORY postanowiło także ukarać Wrzoska, zrzucając na niego całą winę za sytuację na trybunach. Wielu świadków zapewnia jednak, że to kibice Hariego zaczęli awanturę. Zarówno sam zawodnik, jaki i jego fani są znani z mocno kontrowersyjnych zachowań.

Sprawdź!  Kibice Legii Warszawa wspierali Arka Wrzoska potężnym dopingiem [VIDEO]

Komentarz Arkadiusza Wrzoska

Zawodnik opublikował na swoich social mediach oświadczenie i potwierdził doniesienia, że organizacja rozwiązała kontrakt:

– Drodzy kibice. Odpowiadam na wasze liczne pytania. Zostałem zwolniony z organizacji z uwagi na wydarzenia oraz moje zachowanie podczas ostatniej gali (każdy widział moją postawę w TV oraz w nagraniach po walce), dodatkowo włodarze po cichu bez oficjalnej informacji zmienili wynik walki na remis.

Nie jestem w ogóle smutny z powodu zakończenia mojej umowy, ale SKĄD TEN REMIS?!🤣 Ludzi nie da się tak łatwo oszukać. Moim zdaniem prawdziwy powód można zobaczyć na załączonym zdjęciu🙃 Pozdrawiam dobrych ludzi i dziękuje każdemu za wsparcie DO KOŃ CA!:).

Źródło: Instagram

Sprawdź!  GLORY rozwiązało kontrakt z Arkadiuszem Wrzoskiem! Organizacja zmieniła werdykt walki z Harim!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.