Wotore

(VIDEO) Wielki rewanż na gołe pięści! Bartosz Batra twarzą w twarz z „Matrixem” przed WOTORE 5!

Na ten rewanż czeka wielu kibiców. Już 29 kwietnia na gali WOTORE 5 dojdzie do kolejnego krwawego starcia pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem.

Zawodnicy po raz pierwszy walczyli w październiku 2020 roku na gali Genesis 1. Wówczas starcie po pełnym trzyrundowym dystansie zwyciężył Michał Królik. Jego ręka powędrowała w górę po werdykcie sędziów, którzy byli jednogłośni.

Batra zapowiedział już, że tym razem starcie będzie wyglądało inaczej, gdyż będzie mógł kopać. W ostatnim pojedynku miał możliwość uderzania jedynie pięściami i łokciami. Zasady WOTORE są jak najbardziej zbliżone do prawdziwej ulicznej walki. Zawodnicy mogą atakować nawet soccerkickami i stompami.

Bartosz Batra twarzą w twarz z Michałem Królikiem

Za nami konferencja prasowa przed galą WOTORE 5, która 29 kwietnia odbędzie się w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Twarzą w twarz stanęli nie tylko Bartosz Batra i Michał „Matrix” Królik, ale także Marcin Wrzosek oraz Vaso Bakocević, którzy są bohaterami starcia wieczoru.

Ponadto każdy z ośmiu zawodników turniejowych poznał swojego rywala, z którym zmierzy się w etapie ćwierćfinałowym. Obecni na konferencji byli również zawodnicy, którzy stoczą pozostałe superfighty, w tym m.in. trener Murańskich Robert Maruszak.

Sprawdź!  Walczył w podziemnym fight clubie. Teraz "Ufol" z Rzeszowa zadebiutuje na WOTORE 4!

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.