FAME MMA

(VIDEO) Wielka wpadka zawodnika FAME MMA! Zdradził nazwisko rywala?

Wiele wskazuje na to, że Franciszek „Franio” Rusiecki zaliczył sporą wpadkę przed debiutem na FAME MMA 15! Popularny streamer prawdopodobnie zdradził nazwisko swojego przeciwnika na jednej z transmisji!

„Franio” to popularny streamer na Twitchu, który zyskał sympatię fanów poprzez opowiadania o swoim życiu w trakcie transmisji na żywo. Nikomu nie przeszkadza fakt, iż często ciężko w jego słowach odróżnić co jest prawdą, a co kłamstwem. Wyobraźnia streamera przyciąga wielu widzów przed ekrany.

Często zobaczyć można było nagrania z treningów „Frania”, który zapewniał, że jego debiut w oktagonie jest coraz bliżej. Przed dwoma dniami freak fightowa federacja Fame MMA potwierdziła zakontraktowanie Franciszka Rusieckiego oraz, że w akcji zobaczymy go już na FAME MMA 15. Streamer wspominał wielokrotnie, że w klatce chciałby zmierzyć się z innym internetowym twórcą, „Paramaxilem”.

Podczas jednej z ostatnich transmisji na żywo „Franio” prawdopodobnie zaliczył niezłą wpadkę przed debiutem na FAME MMA 15! Streamer emocjonalnie zareagował na jeden z komentarzy widzów i… niewykluczone, że zdradził z kim zawalczy!

Dlatego ja nie piję, k***wa! Wczoraj w ogóle wracam z imprezy, leciutko taki… pokręcony, patrzę na Insta Stories Szczurasa, a Szczuras biega, ku***wa. I mnie to troszeczkę przytłoczyło.

Chwilę później niedoszły debiutant zreflektował się, co zrobił. Po jego reakcji na poniższym wideo widać, że powiedział zbyt wiele.

Sprawdź!  (VIDEO) Ferrari pewny siebie przed walką z Filipkiem założył się z Boxdelem o 100 tysięcy złotych! "Nie wierzę, że pokonasz go w..."

A nie! Co jest k***wa… Przepraszam.

Wspomniany „Szczuras” to nie kto inny, jak wymieniany wielokrotnie przez Franciszka Rusieckiego jako idealny kandydat do debiutu, „Paramaxil”. Członek ekipy Xayoo Industries, należącej do innego zawodnika Fame MMA, Xayoo. Kuba Frączak, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, również słynie z streamingu na Twitchu i częstego trollowania swoich widzów. „Paramaxil” w ubiegłym roku otrzymał bana na platformie, za transmisję z groźnie wyglądającego wypadku. Warto też wspomnieć, że zapytany niedawno o potencjalne starcie z „Franiem” odpowiedział:

Nie biję się z żadnym „Franiem”. Mój przeciwnik nie został podany. Nie wiem, co ty pie***lisz.

Na ten moment nie wiadomo, czy Franciszek Rusiecki po raz kolejny postanowił wkręcić swoich widzów swoją wypowiedzią. Pewne za to jest jedno: konferencja Fame MMA 15 odbędzie się już 20 lipca i zarówno „Franio”, jak i „Paramaxil” tam będą i dowiemy się, z kim się zmierzą.

Źródło: YouTube/Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.