Wotore

(VIDEO) „Venom” przed turniejem na gołe pięści: „Zasady są dla mnie stworzone. Bójek chuligańskich od dzieciaka było dużo”

Jutro w gdańskim Teatrze Szekspirowskim dojdzie do emocjonujących pojedynków na gołe pięści. WOTORE powraca z piątą edycją i mocną kartą walk.

Na kibiców czeka aż 5 superfightów, w tym m.in. main event Wrzosek vs Bakocević, co-main event Królik vs Batra, czy też finał poprzedniej edycji Ozga vs Owsiany, którego stawką jest nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych.

Na WOTORE 5 dojdzie przede wszystkim do turnieju, w którym udział weźmie 8 zawodników. Wśród nich znalazł się debiutujący w organizacji Paweł „Venom” Kubielas, który w etapie ćwierćfinałowym zmierzy się Pawłem „Polskim Wikingiem” Gołębiewskim.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Zawodnik przed galą odniósł się do zasad pojedynków, jakie obowiązują w organizacji WOTORE. Jest to formuła najbardziej zbliżona do tak zwanej solówki na ulicy. W stójce zawodnicy mogą m.in. uderzać głową, wyprowadzać soccer kicki i stompy. Jeśli chodzi o parter, fighterzy mają około 20 sekund na aktywną walkę lub skończenie rywala. Po tym czasie sędzia podnosi zawodników.

– Zasady WOTORE można powiedzieć, są dla mnie stworzone, ponieważ takich bójek chuligańskich od dzieciaka było dużo, także fajnie, że takie coś po prostu zrobili i można wziąć i bezkarnie zawalczyć bez żadnych konsekwencji i po prostu wyżyć się i zostawić to na macie z uczestnikami, którzy tak samo trenują. Taka walka wydaje mi się równą niż gdzieś na ulicy z jakimś tam przypadkowym gościem.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

Sprawdź!  (VIDEO) Robert Maruszak w świetnej formie przed WOTORE 5! Trener Murańskich prezentuje potężne ciosy

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.