High League

(VIDEO) Trener Okniński typuje walkę „Pasha” vs. Dubiel! „Idzie na rzeź po…”

Mirosław Okniński został zapytany w najnowszym wywiadzie dla kanału Fansportu TV o wytypowanie zwycięzcy w zbliżającej się walce na High League 6: „pashaBiceps” vs. Dubiel.

Influencer i były członek Teamu X po raz kolejny zdecydował się na wypożyczenie do konkurencyjnej federacji, gdzie dotychczas stoczył jeden pojedynek. W czerwcu przegrał ze większym od siebie raperem „Alberto”, choć pokazał się z dobrej strony wytrzymując pełen dystans. W 2022 roku stoczył jeszcze 2 pojedynki: bez limitu czasowego w klatce rzymskiej, gdzie po 18. morderczych minutach pokonał Kacpra Błońskiego oraz ba Fame MMA 16, gdzie szybko rozprawił się z „Trombą”.

Na High League 6 Marcin Dubiel spotka się z legendarnym graczem Counter Strike’a, „pashąBicepsem”. Esportowiec pojawił się w main evencie 2. edycji „Wysokiej Ligi”. Wówczas na zasadach boksu pokonał przed czasem „Owcę WK”. Tym razem w Katowicach Jarosław Jarząbkowski zadebiutuje w MMA.

Mirosław Okniński typuje walkę „Pasha” vs. Dubiel!

W długiej rozmowie z kanałem Fansportu TV trener Mirosław Okniński został poproszony o wytypowanie zwycięzcy tego starcia. Szkoleniowiec swego czasu miał swoje przeboje z Marcinem Dubielem, który przez krótki czas uczęszczał na jego zajęcia.

Sprawdź!  (VIDEO) "Boxdel" z wiadomością do największych gwiazd FAME 15! "Proszę pamiętać, zawodnicy z górnych półek, że..."

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów przyznał rację kibicom, którzy uważają, że influencer nie ma najmniejszych szans z Jarosławem Jarząbkowskim. Trener Mirek przy okazji wbił też małą szpileczkę w Dubiela sugerując, że ten idzie po łatwą kasę.

No ten „Pasha” mocny. Też tak myślę że idzie na rzeź. No, ale chyba po grubą kasę, no nie? że Dubiel idzie na rzeź po grubą kasę.

Nie wiem, jak ten „Pasha”, co tam robi, ale tam w tym boksie nieźle wystąpił, wygrał. Zobaczymy. Mi się wydaje, że Dubiel do High League to często idzie na rzeź. No, a tam po prostu dobrze płacą i chyba lepiej niż w FAME, no bo jakby gorzej płacili, to by tam nie szedł na wp***dol…

Kursy bukmacherskie na walkę „Pasha” vs Dubiel

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o solówce przed High League 4! "To się musiało tak skończyć"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.