FAME MMA

Tańcula do Wrzoska po FAME 17! „Poznałeś znaczenie powiedzenia: Pycha kroczy przed upadkiem. Ale dalej niczego się nie nauczyłeś”

Po gali FAME 17 doszło do wymiany zdań pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Arkadiuszem Tańculą. Były mistrz KSW nie ukrywa, że chciałby w przyszłość wyjaśnić swój konflikt z freak fighterem w klatce.

„Polish Zombie” ma za sobą pojedynek z Piotrem Szeligą, który przegrał przez kontuzję. Po mocnym lowkicku rywala przy lądowaniu na matę podparł się ręką, która wygięła się w drugą stronę. Sędzia przerwał starcie już po kilkudziesięciu sekundach, a Wrzosek potrzebował pomocy medycznej.

Tańcula komentuje porażkę Wrzoska

Zawodnicy szybko umówili się na rewanż. Szeliga oświadczył, że kiedy „Polish Zombie” wróci do zdrowia, to stoczą kolejny pojedynek. Sam freak fighter czy jego narożnik nie krył jednak szczęścia po wygranej walce.

Głos zabrał m.in. Arkadiusz Tańcula, który najpierw napisał na swoim Instagramie – A i tak powiedzą, że lucky punch znaczy kick – pod tym postem pojawiło się sporo krytycznych komentarzy.

Na tym się jednak nie zakończyło. Do wymiany zdań doszło pod wpisem Wrzoska po tym, jak Tańcula napisał – Jako, że jesteś największym fanem mojej muzyki, dedykuje Ci moją piosenkę „Jeden błąd”. A tak serio to wracaj szybko do zdrowia!!

Ja ci tez zadedykuje „Ty będziesz następny parówko” fajny bengerek dla prawiczków tak jak lubisz:) a tak serio to … w sumie to było serio – odpowiedział Wrzosek.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman uderza w Szeligę: "Karma wróciła. Na konferencji startował do chłopaczka, a jak od ochroniarza dostał to..."

Następnie Tańcula zareagował takimi słowami – Marcinku! Na własnej skórze poznałeś znaczenie powiedzenia: „Pycha kroczy przed upadkiem”, ale dalej niczego się nie nauczyłeś… – które ponownie zostały skrytykowane przez kibiców.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.