FAME MMA

Alan nagrodzony ogromnym bonusem po FAME 17! Kibice wybrali najlepszą walkę gali

Alan Kwieciński w efektowny sposób przerwał swoją serię porażek i został nagrodzony przez federację wysokim bonusem.

Podczas gali FAME 17 mieliśmy zobaczyć pojedynek „Wiewióra” z Arkadiuszem Tańculą o mistrzowski pas. „Aroy” niestety doznał kontuzji i zastąpił go „Alanik”, dla którego zmieniono formule z MMA na K-1. Mimo to „Wiewiór” zdecydował się walczyć w tej płaszczyźnie, chociaż jak wiemy, jest zawodnikiem parterowym.

Alan nagrodzony bonusem

Szybko okazało się, że mistrz federacji FAME popełnił błąd. Alan dominował od samego początku. W drugiej odsłonie mocno naruszył rywala, który nadal zamroczony po nokdaunie wstał i chciał walczyć dalej. Wtedy Kwieciński wystrzelił efektownym kopnięciem i brutalnie znokautował „Wiewióra”.

Dla Alana było to dopiero drugie zwycięstwo w ośmiu pojedynkach freakowych. Przerwał też serię czterech porażek z rzędu i zapowiedział, że kolejne starcia chce toczyć w swojej wadze, gdyż wcześniej, bijąc się z większymi przeciwnikami, obawiał się nokautu.

Po gali federacja FAME razem z bukmacherem Betclic przeprowadziła głosowanie na najlepszy pojedynek wieczoru i blisko 6 tysięcy osób wybrało właśnie starcie Kwieciński vs Wiewiórka. Za zwycięstwo Alan został nagrodzony bonusem w wysokości 50 tysięcy złotych, natomiast znokautowany mistrz zarobił dodatkowe 10 tysięcy.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" zdradził, kto go zaatakował! "Spożył duże ilości narkotyków. Planował, jak mnie zamordować"

– Wybraliście walkę wieczoru FAME 17! Dzięki Waszym głosom zwyciężył pojedynek Wiewiór vs Kwieciński! Tym samym bonusowe 50k zł trafia do Alana, a 10k zł do Wiewióra. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Wam za wzięcie udziału w głosowaniu!

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.