High League

(VIDEO) Trener Azhiev zły na Szpilkę! Jest nagranie zza kulis! „Miałeś robić, a nie myśleć. My myślimy, ty robisz”

Do sieci trafił zakulisowy materiał z gali High League 4, na którym ujętych zostało wiele ciekawych momentów, w tym reakcja Bomby po ciężkim nokaucie, czy rozmowa Artura Szpilki z trenerem.

Były pięściarz w sobotę stoczył swoją drugą walkę w formule MMA. Jego rywalem był Denis Załęcki, który niestety wychodził do klatki z poważną kontuzją. Na jednym z pierwszych treningów pod okiem Mirosława Oknińskiego zawodnik z „Torunia” zerwał więzadła.

Mimo takiego urazu zdecydował się wyjść do klatki. Dobrze wszedł w walkę i zasypywał Szpilkę mocnymi ciosami, jednak kontuzja szybko dała o sobie znać i pojedynek został przerwany już w pierwszej rundzie. Artur wygrał starcie, ale narożnik był mocno niezadowolony.

Trener zdenerwowany na Artura Szpilkę

W nagraniu opublikowanym przez High League pojawiła się rozmowa Anzora Azhieva z Arturem Szpilką, kiedy po walce zmierzali do szatni. Trener był zdenerwowany na to, że zawodnik nie walczył zgodnie z planem i nie słuchał narożnika. Wyjaśnił Szpilce, że to sztab jest od myślenia i układaniu planu, a fighter ma go wykonać, aby wygrać starcie.

Sprawdź!  "Różal" wysłał wiadomość Załęckiemu przed walką z Kwiecińskim! "Denis, jak ty to w ogóle..."

Były pięściarz w wywiadach wyjaśniał jednak, że gdy dostał pierwszy cios od Denisa, miał w głowie tylko to, żeby wygrać wymianę. Niestety podobne zachowanie mogliśmy zaobserwować w ostatnich bokserskich walkach „Szpili”.

– On mnie trafił ciosem i widziałem, że leci cepem i go ściągnę. Kurwa tak nastawiałem się, że… – zaczął tłumaczyć Szpilka.

– Ale po co? Ty miałeś robić to, co masz robić, a nie myśleć. To ty robisz, my myślimy. Wiesz, o co chodzi, ty robisz to, co my mówimy. Cały plan, jaki był? Ty miałeś go skontrować od razu, na pierwszą wymianę wchodzić z nim?

– Nie.

– Miałeś zachodzić. A po co w ogóle do niego podszedłeś? Mówiłem ci do narożnika od razu.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Denis Załęcki ostro o zachowaniu Kwiecińskiego! "Jakby we mnie tak rzucił gumą na kamerach, to bym..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.