BKFC

(VIDEO) To mogło zakończyć się tragedią! Były rywal Błachowicza po walce na gołe pięści przepraszał swojego przeciwnika

10 września w Omaha odbyła się gala Bare Knuckle Fighting Championship 21, na której w pojedynku na gołe pięści wziął udział były przeciwnik Jana Błachowicza.

Houston Alexander walczył z Cieszyńskim Księciem na gali KSW 20 w 2012 roku. Stawką pojedynku był mistrzowski pas w kategorii półciężkiej, który należał do Błachowicza. Po jednogłośnej decyzji Cieszyński Książę obronił swój tytuł.

Amerykanin ostatni raz w MMA walczył w 2017 roku. Fighter powrócił po blisko 4 latach, jednak tym razem spróbował swoich sił w pojedynkach na gołe pięści.

Przeciwnikiem Alexandera był Wes Combs. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie. Po zaledwie 34 sekundach były zawodnik KSW znokautował swojego przeciwnika. Combs padł nieprzytomny na deski, jednak zanim sędzia zdążył przerwać starcie, Alexander dobił swojego przeciwnika potężnym uderzeniem, co mogło zakończyć się poważną kontuzją.

Mimo nielegalnego ciosu zawodnik nie został zdyskwalifikowany i wygrał pojedynek. Alexander po walce przeprosił swojego przeciwnika za nieprzepisowy cios, który wyprowadził w ferworze walki.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA - lipiec 2021. Wielki awans Marcina Prachnio

Kibice uważają jednak, że zawodnik powinien zostać zdyskwalifikowany. Pod nagraniami z nokautu pojawiło się wiele komentarzy, w którym Internauci zaznaczyli, że takie zachowanie mogło skończyć się tragicznie dla Wesa Combsa.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *