BKFC

(VIDEO) Awantura przed BKFC 22! Ukradł pas i wyszedł z konferencji! Wcześniej o mało go nie zniszczył, uderzając o ziemię

Już jutro w Miami na Florydzie odbędzie się 22 edycja gali Bare Knuckle Fighting Championship, czyli największej na świecie organizacji walki na gołe pięści.

W main evencie zobaczymy starcie pomiędzy byłym zawodnikiem UFC Hectorem Lombardem i Lorenzo Huntem. To właśnie pomiędzy tymi fighterami doszło do awantury na ostatniej konferencji prasowej przed jutrzejszą galą.

Zawodnicy są skonfliktowani, a wszystko zaczęło się na czerwcowej gali, po tym, jak Lombard zdobył mistrzowski pas w starciu z Joe Riggsem. Po zakończonym pojedynku do ringu wszedł przyszły rywal Kubańczyka Hunt, który chciał wypromować ich zestawienie.

Niespodziewanie mistrz BKFC wystrzelił dwa ciosy w głowę przyszłego rywala. Lorenzo Hunt był w szoku i nie spodziewał się takiej reakcji Lombarda. Kubańczyk został odciągnięty m.in. przez Riggsa, którego przed chwilą pokonał.

Hunt wykorzystał okazję i podczas konferencji postanowił odgryźć się Lombardowi. Pretendent przerwał wypowiedź mistrza i zawodnicy zaczęli się przekrzykiwać. Hunt podszedł do rywala i zabrał leżący przed nim pas, a Lombard wyskakując z miejsca, przewrócił stół.

Sprawdź!  Chad Mendes powraca! "Money" zadebiutuje w walkach na gołe pięści!

Mistrz został zatrzymany przez osoby znajdujące się w pobliżu, które nie pozwoliły na to, by doszło do większej awantury. Pretendent uderzył jeszcze pasem o scenę i wyszedł z nim z konferencji. Próbował jeszcze sprowokować swojego rywala, krzycząc do mocno zszokowanego mistrza organizacji BKFC.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.