Wotore

(VIDEO) Tańcula stoczył sparing z Krystianem Rosą przed WOTORE 5: „Wchodzę się napie**alać i dziękuję”

Już 29 kwietnia odbędzie się piąta edycja WOTORE. Na gali zawalczy wielu mocnych zawodników, w tym m.in. zwycięzca trzeciego The War Krystian Rosa.

Rosa trenuje sporty walki od 15 roku życia, poza wygraną w turnieju na gołe pięści ma na swoim koncie trzy zwycięstwa w K-1, w którym pokonał wicemistrza świata w karate. Natomiast w formule MMA jego bilans to jedna wygrana i jedna porażka.

Rosa przed walką na WOTORE 5

Teraz fighter zadebiutuje w organizacji WOTORE, do której mocno się przygotowuje. W ostatniej rozmowie z Arkadiuszem Tańculą wyjaśnił, że trenuje dwa, a czasami nawet trzy razy dziennie. Podkreślił, że na jego drodze najtrudniejszym z rywali może być Piotr „Wiking” Gołębiewski.

Rosa przyznał jednak, że nie kalkuluje i jest gotowy na każdego rywala – Nie boję się, wchodzę się napie**alać. Wchodzę się bić, a nie że ten, że ten. Wchodzę, biję się i dziękuję.

Zawodnik weźmie udział w turnieju, jednak poza nim zobaczymy jeszcze dodatkowe pojedynki, w tym starcie Marcina Wrzoska, który zadebiutuje w walce na gołe pięści. Jego rywalem będzie Vaso Bakocevic, który w MMA stoczył ponad 60 pojedynków.

Sprawdź!  Face-to-face pomiędzy Jackiem Murańskim i Arkadiuszem Tańculą! Muran nabuzowany! (VIDEO)

Poniżej znajdziecie nagranie, na którym zawodnik FAME Arkadiusz Tańcula nie tylko rozmawia z Krystianem Rosą, ale także stoczył z nim sparing.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.