Wotore

(VIDEO) Tańcula sparuje z „Kornikiem” przed turniejem WOTORE 5: „Rywal nie ma znaczenia. To jest jak na ulicy”

Już jutro w gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się gala WOTORE 5. Na kibiców czekają naprawdę emocjonujące i krwawe pojedynki na gołe pięści.

Na karcie walk znalazły się mocne zestawienia. Między innymi dojdzie do rewanżu Bartosza Batry z Michałem Królikiem. Zawodnicy stoczyli zacięty pojedynek na pierwszej edycji Genesis. Wówczas to po decyzji sędziów zwyciężył „Matrix”.

Zobaczymy również finał poprzedniej edycji. Organizatorzy postanowili przełożyć go na jutrzejszą galę WOTORE 5. W pojedynku o 50 tysięcy złotych podopieczny Mirka Oknińskiego Jakub Ozga zmierzy się z Dominikiem Owsianym.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Tańcula sparuje z „Kornikiem” przed WOTORE 5

WOTORE to przede wszystkim turniej, w którym udział weźmie 8 zawodników. Jednym z nich jest Michał „Kornik” Kornacki. Walczył on m.in. na The War 2 i The War 3, gdzie pojedynki są toczone wyłącznie w stójce.

W rozmowie z Arkadiuszem Tańculą zdradził, że tym razem będzie mógł zaprezentować znacznie więcej i mimo że w parterze można walczyć jedynie około 20 sekund, po czym sędzia podnosi zawodników, „Kornika” zapewnia, że tyle mu wystarczy na pokonanie swoich rywali. 

– Ja nie wywodzę się ze stójki, na The War nie było obaleń, nie było parteru, szkoda (…). Na The War było fajnie, bitka była konkretna. Teraz wiem, że są zasady już po mojemu. Wystarczy mi kilka sekund.

Fighter przyznał również, że rywal nie ma dla niego znaczenia. „Kornik” wychodzi do klatki i walczy bez kalkulacji. Jest gotowy na każdego przeciwnika.

Sprawdź!  (VIDEO) Face-to-face przed walką Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocević na WOTORE 5! "Niech wygra lepszy"

– Nie można brać pod uwagę, który jest najcięższy, bo nie wiem, co kto potrafi. Nie ma znaczenia, ja się nie boję, wychodzę, po prostu robię swoję, bitka jest bitką, tłuczemy się na gołe pięści, napier**alamy się i kto wygra, ten wygra. To jest jak na ulicy, wychodzisz, nie wiesz, do kogo wychodzisz. Możesz trafić na chudego, który cię poskłada w kilka sekund, a możesz trafić na wielkiego schaba 140 kg, którego uwalisz.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra
Sprawdź!  Jóźwiak odpowiada na zarzuty o ustawioną walkę: "Wku***ają mnie takie cymbały. Podłączony był i go wykończyłem"

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.