Wotore

(VIDEO) Tańcula sparuje z zawodnikiem WOTORE! „Venom” opowiedział o kulisach walki w KOTS

Już 29 kwietnia organizacja WOTORE powraca z kolejną emocjonującą galą. Tym razem krwawe pojedynki na gołe pięści odbędą się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

W akcji zobaczymy m.in. Marcina Wrzoska, który w main evencie zawalczy z Vaso Bakoceviciem, oraz ciekawy rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem „Matrixem” Królikiem. Na kibiców czeka 8-osobowy turniej oraz brutalne superfighty.

W organizacji zadebiutuje Paweł „Venom” Kubielas, który ma na swoim koncie starcie w King Of The Streets. To już kolejny transfer z KOTS. Na ostatniej gali w main evencie zawalczył Simon Henriksen, który jest gwiazdą szwedzkiej organizacji.

Tańcula sparuje z „Venomem”

Do sieci trafił materiał, dzięki któremu kibice będą mogli lepiej poznać „Venoma”. Kubielas odbył rozmowę z zawodnikiem FAME Arkadiuszem Tańculą, w której zdradził m.in. jak trafił do organizacji KOTS, a następnie stoczył sparing z freak fighterem.

Już niedługo „Venom” będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności w prawdziwej walce. Galę WOTORE 5 obejrzysz w systemie PPV – tutaj. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, w Teatrze Szekspirowskim 29 kwietnia!

Bilety dostępne w sprzedaży – tutaj!

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) "Polski Wiking" o walce wieczoru WOTORE 5: "Są twardzi i szybcy. Ciężko wytypować, mogą się ładnie porozcinać"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.