FAME MMAHigh League

(VIDEO) Tańcula otwarty na walkę z Denisem Załęckim! „Będziesz mnie bić z liścia? Chcesz, to możemy walczyć w oktagonie”

Arkadiusz Tańcula odpowiedział na ostatnie słowa Denisa Załęckiego, który zapowiedział, że przy okazji pierwszego spotkania dojdzie do konfrontacji.

„Aroy” razem z „Szalonym Reporterem” na wspólnym kanale zamieścili materiał, w którym wypowiedzieli się na temat „Bad Boya”. Ich słowa dotarły do samego Denisa i mocno mu się nie spodobały, o czym powiedział w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl.

– Ja ci gwarantuję, że ja spotykam Tańculę i reporterka i mają po liściu. Masz moje słowo honoru, że dostaną po liściu, jak mnie nie przeproszą publicznie. Także czekam na konferencję, świat jest mały, na pewno się spotkamy. Nie pozwolę, żeby dzbany mnie obrażały w Internecie.

Całą wypowiedź Denisa Załęckiego, który w wywiadzie z fansportu.pl odpowiada na pytania kibiców, znajdziesz poniżej:

Tańcula odpowiada Denisowi

Na słowa Denisa zawodnik FAME odpowiedział za pośrednictwem swoich social mediów. Tańcula zamieścił kilka Instastories, na których odniósł się do mocnej wypowiedzi „Bad Boya”. Przyznał, że jest otwarty na walkę i może wszystko wyjaśnić w klatce, na sportowo, po podpisaniu kontraktu.

Sprawdź!  Zawodnik FAME MMA opowiada o walkach na ulicy! "Raz była ogromna kałuża krwi, chłop przez kilkadziesiąt minut się nie budził..."

– Że będziesz mnie bić z liścia? Dlaczego masz mnie bić z liścia? Chcesz się ze mną bić, nie ma problemu. Możemy podpisać kontrakt, spotkać w oktagonie. Pewnie federacje się dogadają. Ja w tym roku mam dwie walki, więc w przyszłym roku nie ma problemu.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Sprawdź!  Robert Pasut w szoku po wygranej walce! Kończy "Japczana" w pierwszej rundzie!

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.