KSW

Kawulski potwierdza powrót „Różala” do KSW! „Bardzo długo na to czekaliśmy. To wojownicy, a nie celebryci”

Na tę informację kibice czekali od dawna. W końcu jeden z szefów największej polskiej federacji MMA ogłosił, że do okrągłej klatki powróci Marcin Różalski.

„Różal” to były mistrz wagi ciężkiej, który ma na swoim koncie 7 zwycięstw i 4 porażki. Ostatni raz w formule MMA walczył na gali KSW 39: Colosseum w maju 2017 roku. Zmierzył się wówczas z Fernando Rodriquesem, którego ciężko znokautował w 16 sekund.

Następnie walczył w kickboxingu oraz na gołe pięści. Kibice jednak wciąż czekali na jego powrót do KSW, o którym zrobiło się głośno w ostatnim czasie. Sam zawodnik zapowiedział, że niedługo ponownie zobaczymy go w akcji.

Maciej Kawulski potwierdza powrót „Różala”

Teraz za pośrednictwem swoich social mediów Maciej Kawulski zapowiedział zarówno powrót Różalskiego, jak i i debiut Artura Szpilki. Być może „Różal” podobnie jak „Szpila” zawalczy już na KSW 71 w Toruniu.

– Bardzo Długo czekaliśmy na ten powrót i debiut więc teraz czas, aby weteran i debiutant zasłużyli swoimi walkami na każdą minutę oczekiwania. Głęboko pod skórą czuję, że tak właśnie będzie, bo to wojownicy, a nie celebryci, bo to ludzie, którzy przekładają czyny nad słowa, bo obydwaj wolą pokazać niż nieproszeni opowiedzieć.

Wojownik walczy dla publiki, ale nie zastanawia się co o nim myśli i mówi, odbiera za walkę gaże, ale niczego nie sprzedaje, leczy po walce rany, ale nie narzeka na trudne warunki pracy, walczy dla chwały, choć dobrze wie, że i ta w końcu przeminie.

Życie podobnie jak walka to pasmo drobnych zwycięstw i porażek przeplatane przerwami na brawa. Pomniki stoją przez lata nietknięte, aby w końcu upaść. Wojownicy muszą wciąż upadać i wstawać, by w końcu stanąć na piedestale zbiorowej wyobraźni na wieki.

Kursy bukmacherskie na gale KSW

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Materla wskazał najtrudniejsze walki w karierze KSW: "Pęknięta kość w trzech miejscach. Dzisiaj mam tytanową płytkę"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.