The War

(VIDEO) Szmajda brutalnie nokautuje na gali The War 4! Rywal padł na deski po potężnych ciosach!

Gala The War w końcu powróciła! Kibice musieli czekać blisko rok na kolejne brutalne pojedynki organizowane przez Denisa „Bad Boya” Załęckiego. Za nami pojedynek turniejowy, w którym tym razem zawodnicy walczą na nowych zasadach.

Dotychczas pojedynki były toczone na gołe pięści. Taka formuła wiąże się jednak z poważnymi kontuzjami dłoni, które często sprawiają, że zawodnicy nie są w stanie wychodzić do kolejnych pojedynków. Federacja postanowiła więc wprowadzić piąstkówki, aby kibice mogli zobaczyć wszystkie walki.

Tym razem gala The War 4 odbywa się w Warszawie, a w turnieju biorą udział sami debiutanci. Co ciekawe, ogromnych emocji nie brakowało już na ważeniu, kiedy to pomiędzy kilkoma zawodnikami doszło do spięcia. Między innymi „Sportowy Brat” chciał zaskoczyć swojego 50 kg cięższego rywala i zaatakował go podczas face-to-face.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

RELACJA

Runda 1

Szajba ląduje na deskach, ale jest efekt potknięcia. Szmajda z kolei zaraz ląduje po wymianie, szybko wraca i odpowiada mocnymi ciosami, które sprowadzają oponenta do parteru. Szmajda kontynuuje atak i prawą, piekielną bombą kończy rywala!

Sprawdź!  (VIDEO) Walki 3vs3 powracają! "Młode Gliwice" twarzą w twarz z "Jamnikami" przed The War 4!

Oficjalny wynik: Szmajda wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.