MMA VIP

(VIDEO) Stanowski może usunąć „Słowika” z MMA-VIP! Najman potwierdza! „W tym momencie wszystko w twoich rękach”

Marcin Najman postawił Krzysztofowi Stanowskiemu dwa warunki. Jeśli dziennikarz je spełni, „El Testosteron” zakończy współpracę z Andrzejem Zielińskim.

W social mediach od ostatniej konferencji MMA-VIP trwa wielka afera. Stanowski robi wszystko, by gala Najmana się nie odbyła. Podejmuje takie kroki ze względu na współpracę federacji z byłym gangsterem „Słowikiem” i mocno utrudnia organizację wydarzenia.

Już kilku partnerów biznesowych przestało wspierać MMA-VIP. Radni miasta Kielce, gdzie początkowo miała odbyć się gala, odmówili udostępnienia hali sportowej. Najman przeniósł więc galę do Wielunia. Burmistrz zdecydował się na współpracę z federacją i nie zamierza się wycofywać.

Nie pomogły nawet protesty pod urzędem miejskim. W środę Stanowski odwiedził Pawła Okrasę i przeprowadził z nim wywiad. Na miejscu pojawił się także sam Najman, który miał okazję na żywo wymienić kilka zdań ze Stanowskim.

Nagranie z całego spotkania znajdziecie tutaj – (VIDEO) Marcin Najman twarzą w twarz z Krzysztofem Stanowskim! Spotkali się pod urzędem miejskim w Wieluniu!

Teraz Marcin Najman wpadł na pomysł, który częściowo może rozwiązać konflikt. Oświadczył, że usunie „Słowika” z federacji MMA-VIP, jeśli zostaną spełnione dwa warunki. Aby do tego doszło, Stanowski musi zmierzyć się z „Mua Boyem” a wynagrodzenie za walkę w wysokości 100 tysięcy złotych przekaże na cele charytatywne.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman przygotowuje się do kolejnej walki. Zaprezentował swoją szybkość: "Nie czas odchodzić..."

– Jak tak bardzo, bardzo chcesz usunąć Andrzeja Zielińskiego z projektu MMA-VIP, to ja wychodzę ci naprzeciw. Warunki są tylko dwa. Pierwszy, podczas gali MMA-VIP 4 zawalczysz „Mua Boyem”, który wyzywał cię do walki po swoim ostatnim pojedynku. Drugi warunek jest taki, że dostaniesz od nas gażę 100 tysięcy złotych, ale przekażesz je na cele charytatywne, dla któregoś z chorych dzieciaków.

– Wyzwanie nie jest to jakieś olbrzymie. „Mua Boy” jest gejem, nie jest to jakiś gladiator, Arnold Schwarzenegger. Powinieneś sobie dać radę. Jakieś szanse masz. Będziesz musiał się pilnować, żeby cię w dosiadzie nie wziął. Krzysiu, jeśli to zrobisz, to ja usunę z organizacji MMA-VIP Andrzeja Zielińskiego „Słowika”. W tym momencie wszystko w twoich rękach.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Najman zapowiada starcie z byłym zawodnikiem UFC! "Wygrałem 4 z ostatnich 6 walk. Wielu z was zarzuca mi..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.