High League

Najman stoczy kolejną walkę! Zwrócił się do zagranicznych kibiców: „Godfather polish freak fights…”

Marcin Najman nie traci czasu i już niedługo stoczy swój kolejny pojedynek. Rozpoczął już przygotowania i nawet zwrócił się do zagranicznych kibiców.

„El Testosteron” w marcu stoczył pierwszy pojedynek we freakowej federacji High League i zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem. Był to rewanż za starcie na WOTORE, podczas którego debiutujący prezes FEN rozbił Najmana w niecałe 20 sekund.

Najman wraca do klatki

Ku zaskoczeniu wszystkich kibiców pojedynek rozstrzygnął się dopiero po trzech rundach i decyzji sędziów. Jest to pierwsza walka w karierze MMA Marcina Najmana, która zakończyła się werdyktem i to na jego korzyść. W poprzednich 11 starciach „El Testosteron” przegrywał lub wygrywał przed czasem i aż 9 razy miało to miejsce w pierwszej odsłonie.

Na ten moment nie wiadomo kto będzie rywalem Najmana, jednak sam freak fighter potwierdził, że wraca do klatki. Być może zmierzy się z Dawidem Załęckim, gdyż już podczas konferencji przed ostatnią galą padł pomysł na ich pojedynek.

„El Testosteron” póki co zamieścił nagranie z treningów, a także zwrócił się do swoich zagranicznych kibiców. Więcej szczegółów zapewne poznamy już niedługo:

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.