High League

Alan wyśmiewa siłę uderzenia Denisa Załęckiego! „Od byłej dziewczyny dostawałem mocniejsze. Nie takie świniaki już skakały…”

Alan Kwieciński zabrał głos po awanturze, jaka miała miejsce podczas wczorajszego programu „Rundki”. Freak fighter starł się ze swoim rywalem Denisem Załęckim.

Przez cały program atmosfera była bardzo napięta. Zawodnicy nawzajem obrzucali siebie wyzwiskami i awantura była tylko kwestią czasu. Dwukrotnie rozpoczął ją Denis Załęcki. Najpierw wyskoczył do Alana, który nie zamierzał wdawać się w bójkę i zrobił kilka kroków w tył, po czym poczekał, aż ochrona przytrzyma rywala.

Kolejna sytuacja miała miejsce w trakcie face-to-face. Zawodnicy przepychali się głowami, aż w końcu „Bad Boy” wyprowadził mocnego liścia. Uderzenie wstrząsnęło Kwiecińskim. Do akcji natychmiast wkroczyła ochrona, jednak miała trudności z zatrzymaniem zdenerwowanego Denisa.

Chwilę po zakończeniu programu na social mediach Kwiecińskiego pojawiło się nagranie, na którym skomentował uderzenie przeciwnika – Szczerze, myślałem, że ma mocniejszy strzał, moi drodzy, to będzie moja walka. Gościu pcha się na mnie z głową i jeszcze mówi, weź tę głowę. Co za debil napompowany – powiedział Alan.

Po wydarzeniu freak fighter udzielił wywiadu kanałowi Koloseum, w którym został zapytany o uderzenie. Dziennikarz zauważył, że na jego twarzy widać jeszcze czerwony ślad po liściu do Załęckiego.

Sprawdź!  Muran zamierza ukarać Alana Kwiecińskiego. Chce z nim walczyć na gołe pięści: "Godzi się na wszystko, ale tylko w rękawicach, taki sportowiec..."

– Taki strzał, to od dziewczyny byłej dostawałem mocniejsze, szczerze mówiąc. Ochrona trochę spóźniony zapłon ma. Nic na mnie nie zrobiło wrażenia. Ja po jego liściu powinienem spłynąć, jeżeli mi wyje*ał liścia. On był gotowy, wiedział, co chce zrobić.

– Teraz zrobiłem dwa kroki w tył, w walce zrobię dwa kroki do przodu. Co z tego, że jest większy. Nie takie świniaki już skakały, krzyczały i gówno pokazywały w klatce.

Galę High League 2, na której zostanie wyjaśniony głośny konflikt, obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Źródło: YouTube „Koloseum”

Sprawdź!  (VIDEO) Kwieciński twarzą w twarz z Oleksiejczukiem! Zawodnik FAME chciał przybić piątkę: "Myślisz, że będziesz fikał? Ja ci piątki nie przybiję"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.